Home Kategorie Jedzenie Nowe pączki u Magdy Gessler. Cena zwali cię z nóg.

Nowe pączki u Magdy Gessler. Cena zwali cię z nóg.

Nowe pączki u Magdy Gessler. Cena zwali cię z nóg.

W ofercie cukierni Magdy Gessler „Słodki Słony” pojawiły się nowe pączki. Musimy przyznać, że wyglądają świetnie i dobrze wpasowują się w atmosferę nadchodzących Walentynek. Cena jest równie powalająca.

Magda Gessler ma w Warszawie kilka modnych lokali. Dużą popularnością cieszy się „Słodki Słony”, który jest połączeniem restauracji i cukierni.

„Słodki Słony” posiada w ofercie dana obiadowe oraz najróżniejsze ciasta, ciasteczka i desery. Z uwagi na zbliżający się tłusty czwartek cukiernia poszerzyła ofertę o całkowicie nowe, wykwintne pączki.

W poniedziałek Magda Gessler pochwaliła się w mediach społecznościowych najnowszym „wynalazkiem” swoich cukierników. To pączki ze świeżymi malinami, oblane intensywnie różowym lukrem i przyozdobione maleńkimi różami oraz pralinką w kształcie ust. Zostały stworzone specjalnie z okazji nadchodzących Walentynek.

Jak zdradziła Gessler, inspiracją do stworzenia tego cukierniczego dzieła był styl ekskluzywnego butiku „Moliera 2”, którego restauratorka jest fanką. Wiele z jej oryginalnych stylizacji pochodzi właśnie stamtąd.

Pączki mają jednak jeden mankament. Dla przeciętnego Kowalskiego mogą niestety okazać się za drogie. Cena jednego pączka to aż 15 zł.

Czy warto? Musicie przekonać się sami. Różowe „pączki miłości” dostępne są tylko przez tydzień, od 7 do 14 lutego.

Oliwia Bieniuk pokazała twarz po „operacji”. „Coś poszło nie tak”.

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
Oferta zakończona!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz