Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski ujawnia plany Putina. „Planuje wydzielenie trzech stref”.

Jasnowidz Jackowski ujawnia plany Putina. „Planuje wydzielenie trzech stref”.

Jasnowidz Jackowski ujawnia plany Putina. „Planuje wydzielenie trzech stref”.

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji analizował to, co myślą głowy państw, m.in. Joe Biden, Emmanuel Macron i Władimir Putin. Według jasnowidza, ten ostatni chce wydzielić trzy strefy dookoła Ukrainy.

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji skupił się na tym, co sądzą głowy poszczególnych państw. Dużą uwagę skupił na Władimirze Putinie, starając się poczuć, jakie są jego zamiary. Po chwili namysłu Jackowski doszedł do wniosku, że Putin nie do końca skłania się ku wojnie, której wiele osób obawia się od jakiegoś czasu. Jasnowidz zauważył jednak, że Władimir Putin ma pewien sprytny plan, który oparł na dwóch elementach niemilitarnych.

Jak przekonuje jasnowidz Jackowski, Władimir Putin świetnie bawi się, obserwując napięcie w Europie. Tak naprawdę jednak rosyjski prezydent wcale nie chce angażować się w konflikt militarny. Uważa, że może osiągnąć swoje cele w inny sposób: poprzez retorykę i wywieranie presji.

– „Pierwsze zdanie: retoryka głównym polem działania. Stanowczość, słowa, zdania. To, czego nam się nie mówi, to przyciskanie do maksimum tego, co można przycisnąć w stosunku do Europy. To przyciskanie go bardziej rajcuje niż stworzenie konfliktu. Nacisk bardziej działa, dlatego on stawia na retorykę i jest z tego powodu zadowolony” – ujawnia Jackowski.

Dalej mówi, że mimo to Putin zamierza organizować na Ukrainie specjalne jednostki, składające się z małych grupek ludzi, których celem będzie zakładanie nieokreślonych bliżej ładunków w istotnych punktach na terenie Ukrainy.

– „Wokół Ukrainy planuje wydzielenie trzech stref. Przyciskanie się poszerzy, nie będzie działań militarnych. On myśli o wpuszczeniu na Ukrainę potajemnie jednostek wyszkolonych ludzi. To specjalnie wyszkolone osoby, które będą robiły jakąś sieć. Jest szykowana akcja, że żołnierze będą małymi grupkami wchodzić na terytorium Ukrainy. Ci ludzie będą zakładać jakieś ładunki w jakichś ważnych obiektach, przemysłowych lub militarnych” – mówi jasnowidz.

Według jasnowidza Rosja już niedługo pokaże całemu światu swoje najnowocześniejsze samoloty, który zszokują opinię publiczną. „Prezentacja” ma się odbyć z wielkim rozmachem. Jackowski twierdzi też, że Putin swoimi działaniami dusi Europę i nie ma zamiaru przestać. Sytuacja ma się tylko pogłębić. Mowa m.in. o kwestiach gospodarczych oraz produkcji aut i elektroniki.

– „Duszenie Europy może się pogłębić. Rosja może pójść w jakiś układ z Chinami, na przykład gospodarczy i przez to Europę może traktować po macoszemu. Mam wrażenie, że Putin ma Ukrainę za zakładnika, by Europa lub państwa NATO były niepewne skomasowanych sił przy wschodniej granicy. Zarazem Putin przydusza Europę na wszelkie sposoby, surowcowe itp. I to pewne, że robi to ręka w rękę z Chinami. To mu się bardziej podoba niż działania militarne. Będzie to robił, dopóki będzie to mu dawało satysfakcję. Ma przez to poczucie wielkiej siły” – tłumaczy jasnowidz.

– „On będzie tak długo przyduszał, aż Bizancjum zaatakuje – nie rozumiem tego zdania, wybaczcie” – dodaje.

– „Wniosek z tego, że Putin wie, że mają być jeszcze inne działania militarne w świecie. Cały ten teatr przy wschodniej granicy jest w dużej mierze spowodowany tym, co ma się wydarzyć, o czym on wie i co nie jest jego wolą. Mam wrażenie, że to, co się dzieje, jest dwuliniowe. Putin, wiedząc o cichych przygotowaniach do innego konfliktu na świecie, chce zrobić dwie rzeczy: pokazać, że na coś się nie godzi, ale przy okazji coś ugrać. Bierze pod uwagę, że może dojść do konfliktu, ale on się temu sprzeciwia, pokazuje siłę i chce coś ugrać, co w sytuacji pokojowej nie miałoby miejsca” – kończy Jackowski.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada datę wybuchu wojny. „Krwawa data, pierwsza bomba…”

3 lub 6 miesięcy dostępu do audiobooków z Audioteki
3 lub 6 miesięcy dostępu do audiobooków z Audioteki
49,99 zł
74,70 zł
4 dni
do końca oferty!
3 lub 6 miesięcy dostępu do usługi Audioteka Klub - blisko 11 000 audiobooków bez limitu (do -39%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz