Home Kategorie Ludzie Ewa Chodakowska pokazała ciążowy brzuch. Fani oszaleli.

Ewa Chodakowska pokazała ciążowy brzuch. Fani oszaleli.

Ewa Chodakowska pokazała ciążowy brzuch. Fani oszaleli.

Ewa Chodakowska nie tak dawno temu wyznała, że nie chce mieć dzieci. Teraz jednak wrzuciła na Instagrama zdjęcie ciążowego brzuszka. Fani trenerki byli wniebowzięci. W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Ludzie nie zauważyli jednak pewnego „szczegółu”.

40-latka od kilku lat jest w związku małżeńskim z Lefterisem Kavoukisem. W jednym z wywiadów wyznała jednak, że nie chce powiększać rodziny. W rozmowie z Plotkiem Chodakowska wyznała, że ani ona, ani jej partner nie pragną mieć dzieci.

– „Ja i mąż podjęliśmy taką decyzję lata temu, jeszcze przed ślubem. Wiedzieliśmy od początku, że nie planujemy powiększania naszej rodziny, natomiast bałam się o tym mówić” – powiedziała wówczas Ewa Chodakowska.

Fani byli więc w niemałym szoku, gdy w środę Chodakowska udostępniła na Instagramie zdjęcie wielkiego ciążowego brzucha. Wielu obserwatorów było przeszczęśliwych. W komentarzach zaroiło się od gratulacji.

Radość najwyraźniej zaślepiła fanów do tego stopnia, że nie każdy dokładnie przyjrzał się zdjęciu i przeczytał towarzyszący mu opis. Na fotografii w rzeczywistości widniała grecka piosenkarka Amarylis, z którą Chodakowska się przyjaźni.

– „Przedwczoraj moja GRECKA SIS – niektórzy nawet mówią siostra bliźniaczka – ZOSTAŁA PO RAZ PIERWSZY MAMĄ” – trenerka napisała w poście.

Polski dezerter znowu szokuje. „Rozstrzeliwaliśmy około 20 migrantów dziennie”.

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz