Home Kategorie Poruszające Nie żyje zaginiony onkolog. Zwłoki lekarza wypłynęły na plażę na Litwie.

Nie żyje zaginiony onkolog. Zwłoki lekarza wypłynęły na plażę na Litwie.

Nie żyje zaginiony onkolog. Zwłoki lekarza wypłynęły na plażę na Litwie.

Michał Kąkol, zaginiony onkolog z Trójmiasta nie żyje. Ciało znanego medyka odnaleziono na plaży w Kłajpedzie na Litwie. Do śmierci lekarza prawdopodobnie nie przyczyniły się osoby trzecie.

W rozmowie z lokalnymi mediami Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku potwierdziła, że Michał Kąkol nie żyje. Zwłoki lekarza, który zaginął w październiku 2021 roku wypłynęły na plażę w Kłajpedzie na Litwie.

Tożsamość trójmiejskiego onkologa została potwierdzona dzięki porównaniu profilu DNA.

– „Ze wstępnych informacji przekazanych przez stronę litewską wynika, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Oczekujemy na pełną dokumentację dotyczącą odnalezienia ciała, którą ma nam przekazać strona litewska” – powiedział kom. Michał Sienkiewicz z gdańskiej policji.

Jak informuje trojmiasto.pl, ciało 46-latka zostało odnalezione na Litwie jeszcze w zeszłym roku. Kilka tygodni trwały jednak procedury związane z potwierdzeniem tożsamości mężczyzny. O odnalezieniu ciała powiadomiono też rodzinę lekarza.

Michał Kąkol był poszukiwany tzw. żółtą notą Interpolu – informacja o zaginięciu dotarła do wszystkich państw członkowskich. 46-letni onkolog ostatni raz widziany był 16 października około godziny 22 na ulicy Łokietka w Sopocie. Dziewięć dni później prokuratura wszczęła śledztwo ws. zaginięcia, informując, że jedna z rozpatrywanych wersji jest taka, że lekarz padł ofiarą przestępstwa.

„Nie możemy się z tym pogodzić”. Nie żyje Andrzej Duda.

Źródło: trojmiasto.pl

Fizjoterapia: konsultacja, terapia
Fizjoterapia: konsultacja, terapia
71,20 zł
180,00 zł
87 dni
do końca oferty!
Konsultacja fizjoterapeutyczna z terapią od 89 zł w gabinecie Fizjoterapia A. Pastwa w Bydgoszczy (do -51%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz