Home Kategorie Życie Uprawiała seks z uczniem. „Czy możemy przez chwilę udawać, że nie jestem nauczycielką?”
4.70K

Uprawiała seks z uczniem. „Czy możemy przez chwilę udawać, że nie jestem nauczycielką?”

Uprawiała seks z uczniem. „Czy możemy przez chwilę udawać, że nie jestem nauczycielką?”

23-letnia Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. 23-letnia Melissa Tweedie imprezowała z nastolatkami w klubie, po czym wybrała się z nimi do hotelu.

Do skandalu doszło w 2017 roku podczas imprezy studniówkowej. Uczniowie liceum Gleniffer High School imprezowali w nocnym klubie SWG3 w Glasgow, a później przenieśli się do hotelu Premier Inn. Wraz z nimi była 23-letnia wówczas Melissa Tweedie.

Nim doszło do uwiedzenia 18-latka, nauczycielka miała „w nieodpowiedni sposób” tańczyć z uczniami. Ponadto, według relacji zastępczyni dyrektora szkoły, „wiele do życzenia pozostawiał jej strój”. Nauczycielka i uczniowie mieli nie stronić od alkoholu. Gdy poszli do hotelu, 23-latka „poszła na całość” z jednym ze swoich podopiecznych.

7 lutego zeznania składał mężczyzna, który jako 18-letni uczeń uprawiał seks z nauczycielką. Powiedział, że przykro mu, iż była nauczycielka WF-u, która obecnie jest instruktorką jogi w Dubaju, jest przedmiotem śledztwa.

– „Moim zdaniem to nie była impreza studencka. To mogło się wydarzyć podczas każdego wieczornego wyjścia” – mówił podczas rozprawy.

Mężczyzna powiedział, że przed seksem z nauczycielką w swoim pokoju hotelowym wypił około 4 piwa, butelkę wina, trochę wódki, rum oraz shoty. Twierdził ,że wcześniej między nim a kobietą nie było żadnej relacji oraz, że nie ma pojęcia, jak Tweedie znalazła się w pomieszczeniu wraz z nim i 9 innymi uczniami.

Gdy wszyscy wyszli, on i 23-latka zaczęli się całować. Później przenieśli się do jego pokoju, gdzie uprawiali seks. Nauczycielka miała tam zostać na noc i wyjść dopiero o 8 rano następnego dnia.

Za „nawiązanie niewłaściwego kontaktu fizycznego z uczniami podczas tańca”, „odbycie stosunku seksualnego” oraz „picie alkoholu w obecności uczniów” 27-latce grozi wykreślenie z rejestru nauczycieli. O incydencie zaalarmowano policję, jednak ta po analizie sprawy stwierdziła, że nie doszło do przestępstwa.

2-letnia dziewczynka zmarła po zjedzeniu zatrutego ciastka. Sąsiad chciał nim „uciszyć” psa.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz