Home Kategorie Życie Jednoznaczne słowa Bidena: Jeśli Amerykanie zaczną strzelać do Rosjan, będziemy mieć wojnę światową.

Jednoznaczne słowa Bidena: Jeśli Amerykanie zaczną strzelać do Rosjan, będziemy mieć wojnę światową.

Jednoznaczne słowa Bidena: Jeśli Amerykanie zaczną strzelać do Rosjan, będziemy mieć wojnę światową.

Prezydent Joe Biden wydał w czwartek zalecenie dla wszystkich Amerykanów, którzy pozostali na Ukrainie, aby natychmiast opuścili oni ten kraj, ze względu na panującą tam sytuację.

– „To nie tak, że mamy do czynienia z organizacją terrorystyczną. Mamy do czynienia z jedną z największych armii świata. To zupełnie inna sytuacja i może się to szybko wyrwać spod kontroli” – tłumaczył Biden.

Holt zapytał Bidena, jaki scenariusz mógłby skłonić go do wysłania żołnierzy na ratunek Amerykanom uciekającym z kraju. Okazało się, że żaden:

– „Nie ma takiej opcji. Jeśli Amerykanie i Rosja zaczynają do siebie strzelać, będziemy mieć wojnę światową. Jesteśmy w zupełnie innym świecie niż kiedykolwiek” – tłumaczył Biden.

Departament stanu stwierdził, że wojska USA:

– „nie będą w stanie ewakuować obywateli USA w przypadku rosyjskiej inwazji w dowolnym miejscu na Ukrainie” – stwierdzono.

Według oceny wojska i wywiadu USA, armia rosyjska mogłaby rozpocząć inwazję i dotrzeć do Kijowa w przeciągu około 48 godzin.

Biden twierdził, że jeżeli Putin będzie:

– „wystarczająco głupi, by wejść, to będzie też na tyle inteligentny, aby w nie zrobić niczego, co mogłoby negatywnie wpłynąć na obywateli amerykańskich” – słowo Bidena nie napawają nas optymizmem.

Pilne! Od 1 marca w Polsce zostanie zniesiony obowiązek szczepień.

Źródło: biznesalert.pl

Pakiety day spa dla 1-2 osób
Pakiety day spa dla 1-2 osób
79,99 zł
250,00 zł
178 dni
do końca oferty!
Pakiety day spa z masażem twarzy i więcej za 89,99 zł i inne opcje w JUGI – Kosmetologia & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz