Home Wideo Pilne! USA wysyła do polski kolejne oddziały [WIDEO]

Pilne! USA wysyła do polski kolejne oddziały [WIDEO]

Pilne! USA wysyła do polski kolejne oddziały [WIDEO]

Stany Zjednoczone wyślą do Polski w najbliższych dniach 3 tys. dodatkowych żołnierzy. Związane jest to oczywiście z coraz bardziej napiętą sytuacją, która panuje na Ukrainie.

Informację, przekazaną najpierw przez Reutersa, potwierdziło zarówno Ministerstwo Obrony Stanów Zjednoczonych jak i również AP i inne agencje. Sytuacja jest więc zła.

Jak wskazują dane wywiadowcze USA, rosyjska inwazja na Ukrainę może rozpocząć się w każdym momencie. Wywiad dodaje również, że Putin już mógł podjąć decyzję w sprawie inwazji.

Reuters przekazał, że w najbliższym czasie USA wyślą do Polski kolejne 3 tys. dodatkowych żołnierzy.  Dane te następnie potwierdziło Ministerstwo Obrony Stanów Zjednoczonych.

Dodatkowi żołnierze będą pochodzić z amerykańskiej 82. Dywizji Powietrznodesantowej. Jest to więc oddział, który przybędzie bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych, nie zaś z ich wojsk, które są już rozlokowane na terenie Starego Kontynentu.

Według nieoficjalnych informacji, zakłada się, że nowy oddział dotrze do Polski na początku przyszłego tygodnia. Tak duża mobilizacja wojsk świadczy o jednym. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta.

Pilne! Od 1 marca w Polsce zostanie zniesiony obowiązek szczepień.

Źródło: RMF24.pl

 

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
25,60 zł
45,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz