Home Kategorie Poruszające Samochód czołowo zderzył się z TIR-em. 23-letnia kobieta nie miała najmniejszych szans [FOTO]

Samochód czołowo zderzył się z TIR-em. 23-letnia kobieta nie miała najmniejszych szans [FOTO]

W miejscowości Skoków na Lubelszczyźnie osobówka zderzyła się czołowo z TIR-em. W wypadku śmierć poniosła 23-letnia kobieta. Z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas.

Do tragicznego wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Skoków na Lubelszczyźnie doszło 11 lutego po 15:00. Kierująca samochodem marki Alfa Romeo na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym.

Jak podaje lokalna policja, na miejscu śmierć poniosła 23-letnia kobieta. To mieszkanka opola Lubelskiego. 33-letni kierowca TIR-a nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura. Prowadzone postępowanie wyjaśni szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

– „Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków” – powiedział młodszy aspirant Kamil Karłowniczek.

15-latek dostał szlaban na telefon i Internet. Zemścił się mordując rodziców i braciszka.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz