Home Kategorie Ludzie Doda ostrzega przed wojną. Jej relacja wstrząsnęła fanami. „Jesteście oderwani od rzeczywistości”.

Doda ostrzega przed wojną. Jej relacja wstrząsnęła fanami. „Jesteście oderwani od rzeczywistości”.

Doda ostrzega przed wojną. Jej relacja wstrząsnęła fanami. „Jesteście oderwani od rzeczywistości”.

Doda podzieliła się na Instagramie nagraniem, w którym apeluje do fanów o to, aby zeszli na ziemię. Artystka nie dowierza, że jej obserwatorzy nie wiedzą o zbliżającej się wojnie.

Doda udostępniła krótki materiał z niedzielnego morsowania. Piosenkarka była nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Przy okazji postanowiła przypomnieć swoim fanom, że należy cieszyć się z tych dni, bo już niedługo zaczyna się wojna.

– „Trzeba się cieszyć piękną pogodą i każdą chwilą, ponieważ po olimpiadzie zaczyna się wojna. Trzeba być przygotowanym i zahartowanym na wszystko” – ostrzega Rabczewska.

Fani odpowiedzieli Dodzie. Nie rozumieją, o czym opowiada ich idolka. W kolejnym story Rabczewska postanowiła przybliżyć temat. Nie tylko uświadomiła odbiorców o trudnej sytuacji międzynarodowej, ale wyraziła też przekonanie, że w razie potrzeby to ona pierwsza pójdzie na front.

– „Wiele z Was jest zdziwionych moim ostatnim InstaStory. Mam wrażenie, że jesteście oderwani od rzeczywistości co niektórzy i bardziej Was interesują jakieś głupie plotki celebrytów niż to, co się faktycznie dzieje na świecie i co może nas dotknąć. Więc tych, którzy lewitują gdzieś w swoich obłokach, pragnę ściągnąć na ziemię i powiedzieć, że od jakiegoś czasu wszystkie państwa przygotowują się na odparcie sił Rosji, która jasno stwierdziła, że atakuje Ukrainę w poniedziałek po zakończeniu olimpiady zimowej” – mówi.

– „Najbliższe miasta od tej strony, ale także z województwa Mazowieckiego dostały już informacje, że muszą przygotować hale albo miejsca, które w ciągu 48 godzin będą mogły przyjąć migrantów wojennych z Ukrainy – mówi Rabczewska, w czym oczywiście nie mija się z prawdą. Także słuchajcie, nadchodzą smutne czasy. Ja nie wiem w ogóle, jak w takim razie ma odbyć się Eurowizja. Nie wiem, z czego tu się cieszyć, w momencie kiedy dosłownie obok będzie wojna. Nie wiem, czy to jest dobry moment na święto muzyki. Cała Europa raczej powinna się przeciwstawić takim sytuacjom. Mówię o atakach wojennych. No ale co ja tam wiem, jestem tylko piosenkarką, a nie politykiem” – kontynuuje.

Dalej Doda twierdzi, że trzeba się przygotować i dodaje, że jeśli będzie trzeba pierwsza pójdzie na front.

– „Na szczęście mam tu u siebie w miarę kumatych obserwatorów, którzy odpisali mi ze strachem, że dzieją się straszne rzeczy. Od wojska dochodzą pisma do ludzi mieszkających bardziej przy wschodzie, że w razie wojny wojsko zabiera im samochody, miejsca zamieszkania. To są logiczne procedury. Także kochani – trzeba się przygotować. Kto jest patriotą? Ja idę pierwsza na front” – obwieszcza.

Szok! Polacy masowo uciekają do Czech.

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz