Home Kategorie Życie Miały być trojaczki. Urodziły się… czworaczki. „Jedno dziecko mamy gratis”.

Miały być trojaczki. Urodziły się… czworaczki. „Jedno dziecko mamy gratis”.

Miały być trojaczki. Urodziły się… czworaczki. „Jedno dziecko mamy gratis”.

W poznańskim szpitalu ginekologiczno-położniczym na świat przyszły czworaczki – trzy dziewczynki i chłopiec. Ich stan lekarze określają jako dobry.

Czworaczki z Poznania urodziły się 12 lutego.

– „To trzy dziewczynki i jeden chłopiec. Dzieci urodziły się w stanie dobrym” – powiedziała Małgorzata Kolczyńska, rzeczniczka prasowa Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jak dodała, waga urodzeniowa dzieci wynosiła od 1245 do 1860 g.

Rodzicami czworaczków jest para z Wilkowyi w woj. wielkopolskim. Ojciec dzieci przekazał lokalnym mediom, że spodziewał się trojaczków, „a tymczasem jedno dziecko mamy gratis”.

– „Jeszcze ich nie widziałem, tylko rozmawiałem z żoną. Najważniejsze, że małżonka i dzieci czują się dobrze” – powiedział ojciec dzieci cytowany przez lokalny portal jarocinska.pl.

– „Żona jest bardzo dzielna. Jestem z niej bardzo dumny. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Jestem zszokowany, ale pozytywnie. Bardzo się cieszę, ale z tyłu głowy towarzyszą mi zmartwienia. Jak sobie poradzimy, ale teraz nie mamy już wyboru. Trzeba dać sobie radę” – zaznaczył.

W styczniu 2021 roku w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu urodziły się pięcioraczki. Na świat przyszły wówczas cztery dziewczynki i chłopiec.

Wirus który wywołuje gorączkę krwotoczną. „Wkrótce może dotrzeć do Polski”.

Źródło: PAP

Samochodowe pakiety spa
Samochodowe pakiety spa
49,99 zł
100,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie oraz pielęgnacja auta w pakietach od 49,99 zł w Auto-Flash w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz