Home Kategorie Poruszające Szok! 3-miesięczna Julia leżała w łóżeczku. Matka polała ją wrzątkiem.

Szok! 3-miesięczna Julia leżała w łóżeczku. Matka polała ją wrzątkiem.

Szok! 3-miesięczna Julia leżała w łóżeczku. Matka polała ją wrzątkiem.

Do przerażającego zdarzenia doszło w Gołdapi w woj. warmińsko-mazurskim. Justyna P. zagotowała wodę w czajniku i polała nią swoją córkę, która spała w łóżeczku.

Julia została oblana wrzątkiem przez matkę. Rodzice dziecka nie wezwali jednak karetki. Zrobiła to dopiero opieka społeczna, która przyszła do rodziny kilka dni później. Dziecko miało poparzoną twarz i brzuch.

– „Z tego, co wiem, starsza córka Dagmara już trafiła do rodziny zastępczej, a maleńka Julia ma do niej dołączyć. Mam nadzieję, że dziewczynki znajdą tam lepsze życie” – mówi sąsiadka kobiety cytowana przez „Fakt”.

Sprawę skomentowała też Małgorzata P., matka Justyny. Twierdzi, że mogło dojść do zwykłego wypadku podczas zabawy lub kąpieli. Uważa też, że dziecko mogło zostać oblane nie przez Justynę P., a jej partnera Adama.

Pani Małgorzata stara się bronić córkę. Twierdzi, że gdy była u niej kilka tygodni wcześniej, dziewczynki wyglądały dobrze. Na wniosek prokuratury rodzice Julki zostali tymczasowo aresztowani.

– „Matce dziecka przedstawiono zarzut spowodowania obrażeń i nieudzielenia pomocy. Konkubentowi zaś przedstawiono zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad dzieckiem poprzez zaniechanie udzielenia pomocy cierpiącemu dziecku” – mówi Wojciech Piktel, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Rekin zaatakował pływaka. „Wszędzie była krew” [DRASTYCZNE WIDEO]

Źródło: Fakt

Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
30

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz