Home Kategorie Poruszające Tragedia na weselu. Nie żyje 13 dziewcząt i kobiet [WIDEO]

Tragedia na weselu. Nie żyje 13 dziewcząt i kobiet [WIDEO]

Tragedia na weselu. Nie żyje 13 dziewcząt i kobiet [WIDEO]

– „Co najmniej 13 kobiet i dziewcząt zginęło w Indiach podczas śpiewu i tańca na weselu, gdy betonowa płyta przykrywająca studnię zawaliła się pod ich ciężarem” – poinformowały władze.

Dziesięciu innych mieszkańców także wpadło do studni. Ludzie ci zostali uratowani i trafili do szpitala. Jak informują władze, studnia ma ponad 15 metrów głębokości. To ogromna tragedia.

Do wypadku doszło w środę wieczorem w północnych Indiach, 300 km na wschód od miasta Lucknow. Odbywała się tam impreza z okazji ceremonii zaślubin między dwójką kochających się ludzi. Najpiękniejszy dzień w życiu, zmienił się w koszmar.

Policja z miasta Kushinagar prowadzi śledztwo w sprawie.

„Składam najgłębsze kondolencje rodzinom tych, którzy stracili życie. Życzę poszkodowanym szybkiego powrotu do zdrowia. Lokalne władze pomogą we wszelki możliwy sposób” – przekazał premier Indii. Premier Modi ogłosił również wypłacenie odszkodowania w wysokości 2662 dolarów dla każdej z rodzin ofiar śmiertelnych i 665 dolarów dla poszkodowanych. Władzę okręgu na terenie którego doszło do wypadku, wypłacą dodatkowo 5323 dolarów dla każdej rodziny ofiar.

Rząd rozda bony. Będzie można kupić nowy telewizor.

Źródło: Twitter, polsatnews.pl

Kurs Excel: rok nauki online
Kurs Excel: rok nauki online
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online z zakresu MS Excel za 39 zł na platformie iExcel.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz