Home Kategorie News ONZ wydaje alarm. „Rosja podjęła kroki w kierunku nadciągającej inwazji”.
6.73K

ONZ wydaje alarm. „Rosja podjęła kroki w kierunku nadciągającej inwazji”.

ONZ wydaje alarm. „Rosja podjęła kroki w kierunku nadciągającej inwazji”.

Ambasador USA przy ONZ wyraziła zaniepokojenie sytuacją wokół Ukrainy. Pojawia się coraz więcej dowodów świadczących o tym, że Rosja właśnie szykuje się do inwazji na Ukrainę.

Państwa Zachodu bacznie obserwują ruchy Rosji. Sekretarz obrony USA Lloyd Austin przekazał dziś, że Rosja gromadzi zapasy krwi, zwiększa aktywność swojego lotnictwa, a także przesuwa swoje oddziały piechoty coraz bliżej granicy z Ukrainą.

– „Dowody wskazują na to, że Rosja podjęła kroki w kierunku nadciągającej inwazji, to kluczowy moment” – przekazała ambasador USA w ONZ Linda Thomas-Greenfield. Jej wystąpienie to tak naprawdę alarm ONZ. Wygląda na to, że inwazja Rosji na Ukrainę jest już praktycznie pewna.  Wszelkie próby powstrzymania eskalacji sytuacji, niestety spełzły na niczym.

– „W nocy, po serii rozmów z Białym Domem, Radą Bezpieczeństwa Narodowego i Departamentu Stanu, poprosiłam sekretarza Blinkena, by przyszedł i bezpośrednio przemówił do Rady Bezpieczeństwa ONZ w drodze do Monachium na temat poważnej sytuacji na Ukrainie” – przekazała ambasador USA. Jak napisano kiedyś w pewnej książce „Nadchodzi burza. Lepiej się przygotować”.

Pilne! Doszło do pierwszego ataku. Rosja zaatakowała Ukrainę.

Źródło: goniec.pl

 

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz