Home Kategorie Zdrowie Czy to koniec pandemii? Fauci: Czas wracać do normalności.

Czy to koniec pandemii? Fauci: Czas wracać do normalności.

Czy to koniec pandemii? Fauci: Czas wracać do normalności.

Doradca Białego Domu ds. zdrowia Anthony Fauci powiedział, że świat powoli będzie wracał do normalności po pandemii COVID-19. Czy pandemia właśnie się kończy?

– „Nie chcemy, żebyście byli lekkomyślni, ale musimy iść w stronę normalności. Faktem jest, że świat i USA mierzą się z COVID-19, ale tak naprawdę potrzebujemy jednocześnie jakoś odzyskać swoje życie” – przekazał Fauci.

Agencja Reutersa zwróciła z drugiej strony jednak uwagę na fakt, że słowa padły w momencie, kiedy w Stanach Zjednoczonych ze stwierdzonym zakażeniem COVID-19 umiera około 2,2 tys. osób dziennie. Ponadto każdego dnia wykrywa się ponad 150 000 zakażeń covid. Skąd więc takie oświadczenie? Bo to i tak o 40% mniej niż w zeszłym tygodniu.

Zmniejsza się również liczba hospitalizacji i to prawie o 30%. Dlatego też władze USA przygotowują właśnie nowe przepisy i rekomendacje w zakresie działań związanych z pandemią.

Komunikat pojawił się krótko tym, jak kilka stanów w USA takich jak Oregon czy Nowy Jork stwierdziły, że odchodzą od jakichkolwiek obostrzeń, związanych z pandemią COVID-19. Czy to zatem koniec pandemii? Kto wie.

Pilne! Doszło do pierwszego ataku. Rosja zaatakowała Ukrainę.

Źródło: dorzeczy.pl

 

Makijaż permanentny brwi i ust
Makijaż permanentny brwi i ust
249,00 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi (249 zł) lub ust (279 zł) w DC Beauty Studio w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz