Home Kategorie Ludzie Prezenterka zasłabła na wizji. Tragedia w programie na żywo [WIDEO]

Prezenterka zasłabła na wizji. Tragedia w programie na żywo [WIDEO]

Prezenterka zasłabła na wizji. Tragedia w programie na żywo [WIDEO]

Prezenterka niemieckiej stacji NTV zasłabła w trakcie rozmowy w studio. Zdarzenie miało miejsce podczas programu na żywo, na oczach tysięcy widzów.

Na antenie niemieckiej NTV doszło do niecodziennej sytuacji. Prezenterka, która prowadziła rozmowę na żywo nagle zaczęła tracić przytomność. Najbardziej trzeźwo ze wszystkich zareagował gość programu, który widząc mdlejącą kobietę, poderwał się z miejsca, aby jej pomóc.

Clara Pfeffer prowadziła rozmowę w porannym paśmie stacji NTV. Na początku wszystko szło zgodnie z planem, jednak nagle dziennikarce zaczął plątać się język, a jej wzrok stał się nieprzytomny. Kiedy kobieta zaczęła osuwać się z krzesła, doskoczył do niej gość programu, polityk Sepp Müller. Przytrzymując ją, zapytał, czy wszystko jest OK, na co dziennikarka odparła, że tak. Program na żywo natychmiast przejął siedzący obok prezenter.

Po kilku godzinach prezenterka skomentowała sytuację na Twitterze.

– „Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości i życzenia powrotu do zdrowia! Czuję się już znacznie lepiej i zamierzam teraz odpocząć. A na przyszłość, postanowiłam jeść porządne śniadania – wyjaśniła i podziękowała ekipie za pomoc. Specjalne podziękowania dla Seppa Müllera, zareagował pan naprawdę wspaniale!” – dodała.

Prezydent polski podjął szokującą decyzję. Skutki mogą być katastrofalne.

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz