Home Kategorie Film Nie żyje znana aktorka. Gwiazda miała zaledwie 52 lata.

Nie żyje znana aktorka. Gwiazda miała zaledwie 52 lata.

Nie żyje znana aktorka. Gwiazda miała zaledwie 52 lata.

Nie żyje Isabel Torres. Hiszpańska transpłciowa aktorka i prezenterka miała 52 lata. Informacje o jej śmierci pojawiły się na oficjalnym Instagramie.

Isabel Torres zmarła 11 lutego w Las Palmas na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria. Transpłciowa aktorka i prezenterka telewizyjna miała 52 lata.

– „Dzisiaj, 11 lutego 2022 r., żegnamy Isabel. Choć jako jej rodzina i przyjaciele głęboko przeżywamy tę stratę, wiemy, że gdziekolwiek teraz trafi, będzie się dobrze bawić, jak tylko ona potrafi. Dziękujemy za wszystkie wiadomości pełne uczucia i troski. OOdeszła, czując się bardzo kochana i wspierana” – przekazali najbliżsi aktorki we wpisie opublikowanym na jej oficjalnym profilu na Instagramie.

W marcu 2020 roku Isabel Torres po raz pierwszy przyznała, że choruje na raka płuc. W zeszłym roku w listopadzie przekazała, że lekarze dają jej zaledwie 2 miesiące życia.

Największą popularność przyniosła jej główna rola w serialu HBO Max „Veneno”. Torres wcieliła się w nim w hiszpańską ikonę społeczności LGBT Cristinę Ortiz Rodriguez.

– „Kocham cię, szanuję cię, podziwiam cię i będę za tobą bardzo tęsknił. Dziękuję za wszystko, co nam dałaś. Twój Pedro Marín, jak nazywałaś mnie każdego ranka podczas kręcenia, czuje się zaszczycony, że cię poznał” – napisał po śmierci aktorki twórca serialu Javier Calvo.

12-latka brutalnie zamordowana w centrum miasta. 14-latek nie przyznaje się do winy.

Masaż - Lomi lomi nui w firmie Rumi Martyna Mierzwińska
Masaż - Lomi lomi nui w firmie Rumi Martyna Mierzwińska
120,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 40% zniżki na: Masaż - Lomi lomi nui w firmie Rumi Martyna Mierzwińska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz