Home Wideo „Dach otworzył się jak konserwa”. Ludzie uciekali ze sklepu.

„Dach otworzył się jak konserwa”. Ludzie uciekali ze sklepu.

„Dach otworzył się jak konserwa”. Ludzie uciekali ze sklepu.

Mieszkańcy Radzymina na Mazowszu w sobotę uciekali z jednej z tamtejszych Biedronek. W wyniku wichur dach sklepu uległ zniszczeniu.

Wichury nad naszym krajem doprowadziły w ostatnich dniach do wielu zniszczeń i utrudnień. 19 lutego wiatr zniszczył dach w dyskoncie Biedronka w Radzyminie. W sieci pojawiło się nagranie, które ukazuje nerwową ewakuację klientów.

– „Prawie 400 mkw. dachu dosłownie otworzyło się jak konserwa. Fragmenty poszycia zaczęły spadać na parking i latać w powietrzu. Istniało poważne zagrożenia dla przechodniów, klientów sklepu i przejeżdżających samochodów” – relacjonuje lokalny serwis Wwl112.pl.

@salim.dzik_official #fypシ゚ #dc #dlaciebie #foryoupage #foryou #warszawa ♬ dźwięk oryginalny – Salim.dzik 🔥💪🏾

Na miejscu szybko zjawiły się służby. Ruch w sklepie został wstrzymany. Ewakuowano klientów i personel. Strażacy z pomocą podnośnika usuwali resztki dachu.

– „Zdjęcie ważącej kilka ton blachy wymagało wielkiego zaangażowania i precyzji ponieważ metal zwinął się na dachu jak dywan. Ratownicy po kawałku cięli arkusze i liną ściągali na dół. Akcja trwała do późnych godzin wieczornych” – relacjonuje lokalny serwis.

Dyskont pozostanie zamknięty przez kolejne dni. To niejedyny taki incydent w czasie wichur – w Krakowie w jednym z dyskontów Biedronka również na pobliski parking runęły elementy zniszczonego dachu.

16-latek spieszył się na tramwaj. Wbiegł wprost pod samochód [WIDEO]

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
159,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz