Home Kategorie Poruszające Ciągnik przygniótł 56-latka. Mężczyzna nagle zjechał do stawu.

Ciągnik przygniótł 56-latka. Mężczyzna nagle zjechał do stawu.

Nie żyje 56-latek, który prowadząc ciągnik w Przedborzu na Podkarpaciu, zjechał do przydrożnego stawu. Pojazd przewrócił się do wody i przygniótł kierowcę. Okoliczności wypadku badają służby.

Do tragedii doszło w Przedborzu. Jak podaje Podkarpacka Policja, wypadek miał miejsce 19 lutego przed południem.

Kierujący ciągnikiem 56-latek zjechał z drogi gruntowej wprost do pobliskiego zbiornika wodnego. Wtedy też maszyna przewróciła się, przygniatając go.

Na miejscu pojawiły się służby, m.in. strażacy ochotnicy z pobliskiego Kupna. Przekazali, że początkowo była szansa na odratowanie życia mężczyzny.

– „Razem ze strażakami z JRG Kolbuszowa i ratownikami medycznymi prowadziliśmy resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO). Po kilkudziesięciu minutach udało się przywrócić funkcje życiowe. Niestety, mimo wysiłku ratowników, mężczyzna zmarł w szpitalu” – poinformowali na Facebooku strażacy z OSP Kupno.

– „Ciągnik marki Ursus przewrócił się, przygniatając kierującego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety, życia mieszkańca powiatu kolbuszowskiego nie udało się uratować” – przekazali policjanci. Podkomisarz Dominika Kopeć z kolbuszowskiej policji dodała, że „decyzją prokuratora, zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych”.

„Dach otworzył się jak konserwa”. Ludzie uciekali ze sklepu.

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz