Home Kategorie Sport Skandal na gali we Wrocławiu! Na zawodach odegrano hymn Trzeciej Rzeszy!

Skandal na gali we Wrocławiu! Na zawodach odegrano hymn Trzeciej Rzeszy!

Skandal na gali we Wrocławiu! Na zawodach odegrano hymn Trzeciej Rzeszy!

​Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło podczas sobotniej gali Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu. Przed walką Nikodema Jeżewskiego z Arturem Mannem odegrano hymn III Rzeszy. Szok i skandal.

W walce wieczoru na gali Polsat Boxing Promotions 5 zmierzyli się ze sobą Nikodem Jeżewski i Artur Mann. Artur Mann przed walką usłyszał hymn Trzeciej Rzeszy. To naprawdę olbrzymi skandal.

Utwór przetrwał co prawda do dziś nawet w hymnie Niemiec, ale ze zmianami. Śpiewa się go bowiem od trzeciej zwrotki. Jednak we Wrocławiu puszczono go od pierwszej.

– „Ktoś, kto puszczał, a może raczej sprawdzał hymny do odtworzenia w hali we Wrocławiu przed walką Jeżewski vs Mann, już nigdy nie powinien tego robić” – stwierdził Mateusz Borek na Twitterze.

Sama walka trwała 10 rund i wygrał ją niemiecki zawodnik. Mimo wszystko jednak, niesmak pozostaje. Na zawodach tego kalibru, nie można sobie pozwolić na coś takiego.

Awaria sieci komórkowych w Polsce. „Nie działa internet i przekaźniki”.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

 

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz