Home Kategorie Poruszające Znaleziono ciała w lesie. Możliwe, że to przełom w sprawie zaginięcia Aleksandry i Oliwii [WIDEO]

Znaleziono ciała w lesie. Możliwe, że to przełom w sprawie zaginięcia Aleksandry i Oliwii [WIDEO]

Znaleziono ciała w lesie. Możliwe, że to przełom w sprawie zaginięcia Aleksandry i Oliwii [WIDEO]

​Dwa ciała znaleziono w lesie w Romanowie. Policja potwierdziła ustalenia dziennikarzy RMF FM. Prawdopodobnie to zaginione z Częstochowy. Identyfikacja trwa.

Około południa policja poinformowała, że podczas poszukiwań zaginionych ponad tydzień temu 45-letniej Aleksandry oraz jej 15-letniej córki Oliwii z Częstochowy odnaleziono ciało. Na ten moment nie wiadomo jednak czy to matka czy córka.

– „Zwłoki były zakopane na głębokości kilkudziesięciu centymetrów, w lesie w pobliżu Romanowa” – poinformowała policja. Na miejscu znaleziono również ciało psa, z którym dziewczynka wyszła na spacer.

– „Wczoraj rozpoczęliśmy tutaj poszukiwania, ponieważ na podstawie bardzo skrupulatnie przeprowadzonych działań operacyjnych wynikło, że w tym miejscu był widziany Ford Focus należący do zaginionej 45-letniej kobiety. Potwierdził to również świadek, która stwierdził, że focusa w tym miejscu widział, dlatego już wczoraj rozpoczęliśmy poszukiwania” – przekazała Sabina Chyra-Giereś z częstochowskiej policji.

– „Policjanci podczas kolejnych prób sprawdzania tego rejonu, natknęli się na zakopane zwłoki jednej osoby. Nie wykluczamy, że zwłoki te mogą należeć do jednej z poszukiwanych częstochowianek. Cały czas trwają poszukiwania. Jesteśmy teraz na etapie weryfikacji tożsamości, ustalania, czy faktycznie te znalezione zwłoki należą do jednej z zaginionych mieszkanek Częstochowy” – dodała.

Awaria sieci komórkowych w Polsce. „Nie działa internet i przekaźniki”.

Źródło: RMF24.pl

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz