Home Kategorie Zdrowie W przypadku kolejnej pandemii WHO stanie ponad narodowymi konstytucjami. Szok.

W przypadku kolejnej pandemii WHO stanie ponad narodowymi konstytucjami. Szok.

W przypadku kolejnej pandemii WHO stanie ponad narodowymi konstytucjami. Szok.

– „WHO ogłasza, że w najbliższym czasie czeka nas nowa fala zakażeń wariantem koronawirusa Omikrona nadchodzi nad Europę Wschodnią” – przekazała Światowa Organizacja Zdrowia.

– „Wzywam rządy i służby odpowiedzialne za zdrowie do przeanalizowania na poziomie lokalnym przyczyn mniejszego poziomu szczepień, braku ich akceptacji społecznej i w oparciu o konkretne dane i kontekst, opracowania metod interwencji mających na celu pilne zwiększenie poziomów zaszczepień” – oświadczył dyrektor WHO.

O ile zniesienie ograniczeń koronowych ma być mile widziane w wielu krajach o tyle musimy pamiętać, że planuje się wprowadzenie wielkiej restrukturyzacji.

– „[…] konwencja, umowa lub inny instrument międzynarodowy na mocy Konstytucji Światowej Organizacji Zdrowia w celu wzmocnienia zapobiegania pandemii, gotowości i reagowania. […]” – brzmi nowy traktat.

Innymi słowy, WHO będzie dyktować w przyszłości, a nie tylko polecać. Jeżeli ten traktat wejdzie w życie, będziemy musieli się z tym pogodzić. Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 marca 2022 r. („w celu uzgodnienia metod pracy i harmonogramów”), a drugie 1 sierpnia 2022 r. Traktat miałby wejść w życie w 2024 roku.

Awaria sieci komórkowych w Polsce. „Nie działa internet i przekaźniki”.

Źródło: legaartis.pl

 

Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
49,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor terapii zajęciowej z zaświadczeniem MEN za 49 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz