Home Kategorie Życie Ambasada USA w Rosji ostrzega Amerykę: Zagrożenie zamachami.

Ambasada USA w Rosji ostrzega Amerykę: Zagrożenie zamachami.

Ambasada USA w Rosji ostrzega Amerykę: Zagrożenie zamachami.

Amerykański Departament Stanu i ambasada USA w Moskwie wydały w niedzielę ostrzeżenie o zagrożeniu zamachami w centrach handlowych i innych miejscach w Rosji. Obywatele muszą na siebie uważać.

Resort powołał się na niesprecyzowane doniesienia medialne i zalecił ostrożność w Moskwie Skt. Petersburgu, a także we wszystkich miejscowościach, które znajdują się przy granicy z Ukrainą. Jest bardzo niebezpiecznie.

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Moskwie ostrzegła obywateli amerykańskich przebywających w Rosji przed zamachami. Obecnie wydano ostrzeżenie tak zwanego poziomu czwartego. Co ono oznacza? W praktyce „nie jechać”.

– „Według źródeł medialnych, istnieją groźby ataków przeciwko centrom handlowym, stacjom kolejowym i metra oraz innych publicznych miejscach gromadzenia się ludzi w dużych miastach, w tym Moskwie i Sankt Petersburgu, a także na obszarach podwyższonych napięć wokół rosyjskich granic z Ukrainą” – napisano na stronie ambasady USA w Moskwie.

Władze amerykańskie radzą obywatelom USA, aby m.in. unikali tłumów i miejsc zatłoczonych oraz szczególnie uważali w miejscach, które są tłumnie odwiedzane przez turystów. Tam zagrożenie jest zdecydowanie najwyższe.

USA właśnie zdobyło najnowsze dane wywiadowcze. Rosyjscy generałowie otrzymali rozkaz „Rozpocznijcie inwazję”.

Źródło: polsatnews.pl

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz