Home Kategorie Ludzie Joanna Opozda urodziła. Poznaliśmy płeć dziecka.

Joanna Opozda urodziła. Poznaliśmy płeć dziecka.

WP.pl informuje, że Joanna Opozda urodziła dziecko. Jak dosiadujemy się, Antek Królikowski i jego żona powitali na świecie „zdrowego i pięknego synka”.

Informator z otoczenia rodziny twierdzi, że na świecie poprzez cesarskie cięcie pojawił się „zdrowy i piękny chłopiec”. Płeć dziecka znana już była wcześniej, a Antek Królikowski i Joanna Opozda informowali, że ich potomek będzie mieć na imię Vincent.

W poniedziałek Joanna Opozda opublikowała na Instagramie treść, która zaniepokoiła jej fanów. Aktorka prosiła w niej o modlitwę. Biorąc pod uwagę niełatwą ciążę żony Antka Królikowskiego, wielu internautów obawiało się o stan przyszłej mamy. Niektórzy jednak przekonywali, że po prostu przyszła już pora na powitanie synka. Wiele wskazuje na to, że rzeczywiście Opozda i Królikowski zostali rodzicami.

– „Asia urodziła zdrowego i pięknego synka za pomocą cesarskiego cięcia” – informuje na WP Kobieta.

Do tej pory żadne z rodziców nie potwierdziło pogłosek oficjalnie. Jeśli są prawdą, to Asia teraz najpewniej wypoczywa, a fani pary z pewnością wkrótce doczekają się najważniejszych informacji. Jedno jest pewne – jeśli Vincent urodził się dziś, to data jego urodzin będzie naprawdę wyjątkowa: 22.02.2022.

Ten kraj kończy z obowiązkiem maseczek. Kolejny kraj odchodzi od obostrzeń.

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
123,00 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz