Home Kategorie News Coraz więcej wojska na granicy z Ukrainą. Kolejne niepokojące zdjęcia.
4.43K

Coraz więcej wojska na granicy z Ukrainą. Kolejne niepokojące zdjęcia.

Coraz więcej wojska na granicy z Ukrainą. Kolejne niepokojące zdjęcia.

Zdjęcia satelitarne, które opublikowała amerykańska firma Maxar Technologies pokazują rozmieszczenie ponad 100 pojazdów wojskowych i kilkudziesięciu namiotów wojskowych na południu Białorusi.

Władimir Putin podjął decyzję o uznaniu kontrolowanych przez separatystów regionów Doniecka i Ługańska za niepodległe. Rosyjski przywódca skierował też wojska na wschód Ukrainy.

Od kilku tygodni media informowały o gromadzących się niedaleko granicy z Ukrainą rosyjskich żołnierzach. Widać to było na zdjęciach satelitarnych. Teraz firma Maxar Technologies, która śledzi sytuację, opublikowała nowe zdjęcia.

– „Fotografie przedstawiają rozmieszczenie ponad 100 pojazdów wojskowych oraz kilkudziesięciu namiotów wojskowych na południu Białorusi” – poinformowała agencja Reutera.

Widać na nich również, że w garnizonie wojskowym w zachodniej Rosji, blisko granicy z Ukrainą, powstał nowy szpital polowy.

Jak informuje Maxar, w pobliżu granicy z Ukrainą na zachodzie Rosji widoczne były pojazdy wykorzystywane do przewożenia czołgów, dział oraz innego ciężkiego sprzętu. Oprócz tego poinformowano o rozmieszczeniu nowych jednostek wojskowych.

UWAGA! Stan wyjątkowy w całym kraju! Ukraina reaguje.

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz