Home Kategorie News Putin zabija cywilów! Nie żyje 17-letni chłopak.
4.36K

Putin zabija cywilów! Nie żyje 17-letni chłopak.

Putin zabija cywilów! Nie żyje 17-letni chłopak.

Co najmniej osiem osób zginęło, a dziewięć jest rannych po rosyjskim ostrzale na Ukrainie. Wśród ofiar jest m.in.17-latek zabity w obwodzie chersońskim.

Wojna na Ukrainie rozpoczęła się w nocy ze środy na czwartek. O 4:00 Władimir Putin wydał rozkaz przeprowadzenia operacji w Donbasie. Rosyjskie wojska zaatakowały kilkanaście celów. Pociski rakietowe i artyleryjskie miały spać na Kramatorsk, Odessę, Kijów, Charków, Mariupol, Dnipro, Berdiańsk, Kachowka, Swatowe, Mikołajów, Iwano-Frankowsk, Winnicy i Humań.

Opierając się na danych policji, przedstawiciel MSW Anton Heraszczenko poinformował o ofiarach i rannych w obwodach odeskim, sumskim, donieckim.

W obwodzie sumskim pod ostrzał pod ostrzał trafił samochód, ucierpiała kobieta z dzieckiem. W obwodzie odeskim w wyniku bombardowań zginęło 6 osób, 7 jest rannych, a 19 uznaje się za zaginione. W Mariupolu w obwodzie donieckim zginęła 1 osoba, a 2 są ranne.

Heraszczenko podał m.in., że do wybuchów doszło w Łucku w obwodzie wołyńskim, w Odessie i w Zaporożu. W Nikołajiwce w obwodzie czernihowskim świadkowie poinformowali o kolumnie sprzętu nadjeżdżającej od strony Rosji. W Mirhorodzie w obwodzie połtawskim wybuchły dwie rakiety, w Kałanczaku w obwodzie chersońskim ostrzelano pograniczników. Ostrzelano też jednostkę wojskową w miejscowości Znamianka w obwodzie kirowohradzkim. W Brodach w obwodzie lwowskim – wybuchy w dwóch jednostkach wojskowych.

W obwodzie czerhnihowskim pocisk trafił w lokator na lotnisku. W obwodzie chersońskim na posterunku w miejscowości Heniczesk widać było kolumnę rosyjskiego sprzętu, jadącą w kierunku Melitopolu.

W Bohonykach w obwodzie winnickim doszło do ostrzału. W Starokonstantynowie w obwodzie chmielnickim ostrzelano lotnisko wojskowe. W Podilsku w obwodzie odeskim widziano dwa samoloty, które wleciały z Naddniestrza.

Jednostka wojskowa w obwodzie żytomirskim została zaatakowana rakietami, jeden samolot został zniszczony. Wybuchy miały miejsce w jednostkach wojskowych w obwodzie winnickim.

Wojna! Putin wydał rozkaz. Rosja zaatakowała Ukrainę.

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz