Home Kategorie News Pilne! Szokująca i bezkompromisowa decyzja Polski w sprawie Rosji. Odbiła się ona echem na całym świecie.
47.30K

Pilne! Szokująca i bezkompromisowa decyzja Polski w sprawie Rosji. Odbiła się ona echem na całym świecie.

Pilne! Szokująca i bezkompromisowa decyzja Polski w sprawie Rosji. Odbiła się ona echem na całym świecie.

Sytuacja w kwestii najazdu Rosji na Ukrainę zmienia się bardzo dynamicznie i tak naprawdę bez przerwy otrzymujemy nowe informacje w tej sprawie. Właśnie dowiedzieliśmy się o szokującej decyzji Polski.

– „Koniec ze słowami, czas na czyny! W związku z eskalacją agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, reprezentacja Polski nie zamierza rozegrać barażowego meczu z rep. Rosji. To jedyna słuszna decyzja. Prowadzimy rozmowy z federacjami 🇸🇪 i 🇨🇿, aby przedstawić FIFA wspólne stanowisko.” – napisał Cezary Kulesza na Twitterze.

Niemal od początku tego konfliktu sporo mówiło się o tym, czy Rosja powinna być ukarana w kontekście sportu. Wprawdzie wiele federacji było przeciwnych, mówiąc, że sportu nie miesza się do polityki, ale już narciarze pokazali FIS-owi co o tym sądzą. Teraz przyszła kolej na postawę piłkarzy.

Pomijając już jak zakończy się ta sprawa i co zrobi FIFA i UEFA, trzeba powiedzieć jedno.  Postawa reprezentacji polski i wszystkich osób z nią powiązanych jest w tej sytuacji, godna podziwu.

Rosyjscy dywersanci przedostali się do Kijowa. Zostali zastrzeleni [DRASTYCZNE WIDEO]

Źródło: Twitter

Do 60% zniżki na karboksyterapię
Do 60% zniżki na karboksyterapię
59,20 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na karboksyterapię w salonie Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz