Home Kategorie Poruszające Wzruszający moment. Podczas relacji na żywo do dziennikarza podeszła Ukrainka i podziękowała Polakom [WIDEO]

Wzruszający moment. Podczas relacji na żywo do dziennikarza podeszła Ukrainka i podziękowała Polakom [WIDEO]

Wzruszający moment. Podczas relacji na żywo do dziennikarza podeszła Ukrainka i podziękowała Polakom [WIDEO]

Reporter  z Polsat News Andrzej Wyrwiński relacjonuje ze Lwowa przebieg wojny na Ukrainie. Podczas programu „Śniadanie Bogdana Rymanowskiego” podeszła Ukrainka, która podziękowała Polakom za pomoc.

Bogdan Rymanowski połączył się ze specjalnym wysłannikiem polskich mediów na Ukrainie, czyli Andrzej Wyrwińskim, który na bieżąco relacjonuje sytuacje, która ma miejsce w tym kraju.

W czasie łączenia podczas programu „Śniadanie Bogdana Rymanowskiego” do dziennikarza podeszła Ukrainka, która ze łzami w oczach podziękowała Polakom za pomoc. Dziennikarz również się wzruszył i z trudem powstrzymywał łzy.

„Sami Lwowianie zachowują spokój. Widać wyraźnie, że jest to miasto, które zamieniło się w wielki hub uchodźców, ludzie szukają tam schronienia i jest ciężko o jakikolwiek nocleg” – powiedział.

– „Jeżeli nie macie gdzie zostać, to ja mam mieszkanko i mogę was przenocować” – powiedziała Ukrainka i przytuliła się do dziennikarza.

Polski dziennikarz powiedział, że sobie poradzą i że ten nocleg jest bardziej potrzebny dzieciom, matkom i innym ludziom. To naprawdę bohaterska postawa.

Pilne! Szokująca i bezkompromisowa decyzja Polski w sprawie Rosji. Odbiła się ona echem na całym świecie.

Źródło: polsatnews.pl

Wieloetapowe zabiegi na twarz
Wieloetapowe zabiegi na twarz
109,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Bar tlenowy, oczyszczanie twarzy oraz mikrodermabrazja za 109,99 zł i więcej w gabinecie Perła Młodości

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz