Home Kategorie News Pilne! Na Ukrainę ruszył drugi rzut Rosjan. Sytuacja obrońców jest tragiczna.
21.16K

Pilne! Na Ukrainę ruszył drugi rzut Rosjan. Sytuacja obrońców jest tragiczna.

Pilne! Na Ukrainę ruszył drugi rzut Rosjan. Sytuacja obrońców jest tragiczna.

Ukraina z całych sił broni się już czwartą dobę. Rosjanie w wielu miejscach ponoszą straty i działają wręcz lekkomyślnie, ale nadal prą naprzód. Teraz do walki ruszy drugi rzut.

W ciągu ostatnich 24 godzin Rosjanie nadal nie zdołali osiągnąć jakichś oszałamiających sukcesów. Mimo to jednak nadal mocno prą naprzód, chcąc zdobyć między innymi, stolicę Ukrainy.

Pojawia się niestety coraz więcej informacji o tym, że do Ukrainy zmierza drugi rzut rosyjskich żołnierzy. Świeży i wypoczęci, będą stanowić ogromne zagrożenie dla Ukraińskich obrońców.

Pytanie, jak dalece pierwszy rzut wyczerpał Ukraińców i czy oni sami mają jakieś rezerwy czy może jednak już w tym momencie rzucili wszystko co mieli do obrony.

– „Niestety Ukraińcy przegrywają. W pięknym stylu, ale przegrywają” – twierdzi Jarosław Wolski, dziennikarz „Nowej Techniki Wojskowej”.

Ukraińska stolica ewidentnie nadal jest celem priorytetowym Rosjan, choć już czwartą dobę kolejne próby jej okrążenia czy zdobycia spełzają na niczym. Jednak Rosjanie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Wygląda na to, że każdy kolejny atak będzie coraz bardziej brutalny.

Pilne! Szokująca i bezkompromisowa decyzja Polski w sprawie Rosji. Odbiła się ona echem na całym świecie.

Źródło:wiadomosci.gazeta.pl

Zabiegi kosmetyczne w firmie Health&Beauty
Zabiegi kosmetyczne w firmie Health&Beauty
99,00 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 34% zniżki na: Zabiegi kosmetyczne w firmie Health&Beauty

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz