Home Kategorie News Bild: Władimir Putin uciekł z Moskwy i ukrył się w bunkrze na Uralu.
51.51K

Bild: Władimir Putin uciekł z Moskwy i ukrył się w bunkrze na Uralu.

Bild: Władimir Putin uciekł z Moskwy i ukrył się w bunkrze na Uralu.

Niemiecki Bild informuje, że Władimir Putin przebywa obecnie w bunkrze na Uralu. Poza przywódcą Rosji mają tam też ukrywać się oligarchowie, którzy otrzymali zakaz opuszczania kraju.

Sensacyjne doniesienia niemieckiej gazety Bild. Jak twierdzą, Władimira Putina nie ma obecnie w Moskwie, a uciekł do bunkra na Uralu, gdzie ukrył się wraz z grupą oligarchów. Ci drudzy mają zakaz opuszczania kraju, a ich prywatne samoloty miały zostać skonfiskowane.

Informacje o ucieczce Putina pojawiały się już wcześniej. Miał to ustalić ukraiński wywiad. Zgodnie z tymi doniesieniami, Putin jest wściekły, że atak na Ukrainę nie poszedł zgodnie z planem. Jak podkreślają eksperci, od początku inwazji rosyjskie wojska nie osiągnęły żadnego z wyznaczonych celów.

– „Kijów jest atakowany przez Rosjan ze wszystkich stron, ale nie został zablokowany” – poinformował w poniedziałek wiceszef kijowskiej administracji miejskiej Mykoła Poworoznyk.

Przez cały weekend trwały ataki rakietowe na stolicę Ukrainy. Poworoznyk zapewnił jednak, że sytuacja jest spokojna w stolicy, nie ma paniki i wszystko działa w sposób zorganizowany.

– „Bezpieczniej zostawać w domu, bo nadal działają rosyjskie grupy dywersyjne. Organizujemy dostawy i nie przewidujemy katastrofy humanitarnej. Z każdą godziną coraz więcej firm chce pomagać, są gotowe same dowozić produkty” – oznajmił Poworoznyk.

W poniedziałek 28 lutego delegacja Ukrainy przybyła na granicę ukraińsko-białoruską, gdzie ma rozmawiać z przedstawicielami Rosji – poinformowała w komunikatorze Telegram Rada Najwyższa (parlament) Ukrainy.

W składzie delegacji są, według przekazanej informacji, m.in. minister obrony Ołeksij Reznikow, doradca prezydenta Mychajło Podolak i wiceminister spraw zagranicznych Mykoła Toczycki.

Pilne. Putin straszy „bronią nuklearną”. Czy czeka nas DEFCON 2?

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
40,00 zł
64,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz