Home Kategorie Poruszające Dziennikarz TVN musiał przerwać relację z Kijowa. Nad jego głową przeleciały rakiety. „O ku*wa!” [WIDEO]

Dziennikarz TVN musiał przerwać relację z Kijowa. Nad jego głową przeleciały rakiety. „O ku*wa!” [WIDEO]

TVN jak i inne stacje telewizyjne relacjonują sytuację na Ukrainie. W Kijowie jest Wojciech Bojanowski, który mówi o tym, co dzieje się na miejscu. We wtorkowym łączeniu na żywo nad jego głową przeleciały dwie rakiety.

Dziennikarz prowadził relację na żywo, gdy nad jego głową przeleciały dwie rakiety. Mężczyzna był w szoku, pokazał na niebo. Na nagraniu dokładnie widać dwa pociski, które jak się później okazało, doprowadziły do śmierci 5 osób.

Od momentu wybuchu wojny na Ukrainie Wojciech Bojanowski wraz z operatorem i producentem przebywają w Kijowie. Ekipa TVN zarejestrowała przerażający materiał.

– „Wszyscy są przygotowani na tę opcję, że Kijów może zostać oblężony przez rosyjskie wojska, ale na ten moment nie mamy żadnych informacji, które by potwierdzały, że rosyjskie wojska, w tym te wojska pancerne, o których państwu mówimy, miałyby się pojawić na południu Kijowa i zamknąć tę pętlę, która…” – mówił Wojciech Bojanowski.

Nagle zamilkł i spojrzał w niebo. Nad głowami ekipy TVN w tym momencie przeleciały rosyjskie rakiety, które kierowały się wprost w kijowską wieżę telewizyjną.

– „O ku*wa! Zobacz, zobacz…” – mówił korespondent i kamera skierowała się w górę, pokazując pociski.

Potem ekipa TVN udała się na miejsce wybuchu i pokazała ogrom zniszczeń po uderzeniu rakiet. Atak wywołał zakłócenia w nadawaniu ukraińskiej telewizji oraz całkowicie zdewastował budynek. Niestety, zginęło też pięć osób, a kolejne pięć zostało rannych.

– „Kiedy nagrywaliśmy dziś w Kijowie jeden z posterunków Gwardii Narodowej, nad głowami przeleciały nam dwie rakiety typu Cruise, które trafiły w gmach ukraińskiej telewizji na Babim Jarze. Zginęło pięciu cywilów, pięć kolejnych osób zostało rannych. Na dziś kończymy już zdjęcia i jesteśmy w bezpiecznym miejscu. Bardzo dziękuję operatorowi @kml_struzik i producentowi @marcin_piankowski za ich ciężką pracę i pełne zaangażowanie, bez którego nie mielibyście Państwo szans na zobaczenie naszych relacji. Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, które do nas płyną” – napisał potem na Instagramie Wojciech Bojanowski.

Władimir Putin straszy? Na morze wypłynęły okręty atomowe.

Colorland - fotoksiążka, różne formaty
Colorland - fotoksiążka, różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31,90 zł: fotoksiążka A4 (28, 40 i więcej stron) w wersji standard lub Lux z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz