Home Kategorie Ludzie Steven Seagal w ogniu krytyki. Powiedział, co wywołało wojnę.

Steven Seagal w ogniu krytyki. Powiedział, co wywołało wojnę.

Steven Seagal w ogniu krytyki. Powiedział, co wywołało wojnę.

Steven Seagal znalazł się w centrum zainteresowania przez wojnę na Ukrainie. Nie od dziś wiadomo, że aktor od kilku lat posiada rosyjskie obywatelstwo i jest przychylny Putinowi.

Aktor udzielił rozmowy Fox News Digital. Podzielił się w niej swoimi kontrowersyjnymi tezami, które nie przypadły do gustu internautom. Na Seagala wylał się ogromny hejt.

– „Modlę się, aby oba kraje doszły do pozytywnego, pokojowego rozwiązania, w którym będziemy mogli żyć i rozwijać się razem w pokoju. Większość z nas ma przyjaciół i rodzinę w Rosji, i w Ukrainie. Patrzyłem na oba kraje, jak na jedną rodzinę” – mówił Steven Seagal.

– „Wierzę, że jest to podmiot zewnętrzny, który wydaje ogromne sumy pieniędzy na propagandę, aby sprowokować i skłócić ze sobą oba kraje” – tłumaczył aktor, mocno przekonany do swojej racji.

Aktor w przeszłości mocno popierał aneksję Krymu przez Rosję oraz wypowiadał się o Władimirze Putinie jako o jednym z wielkich światowych przywódców.

Prorosyjska wypowiedź Stevena Seagala spowodowała, że znów skurczyło się grono jego fanów. Internauci przytaczali zdarzenia z historii świata, których na pewno nie można uznać za „rodzinne” – na przykład inwazję Hitlera na Holandię.

– „Rodzina nie zabija siebie nawzajem, Steven” – czytamy.

– „Oczywiście, pamiętam te czasy, kiedy mój wujek użył bomby termobarycznej na moim tacie, ponieważ tata nie chciał przepisać aktu własności domu. Tak, zwyczajne rodzinne rzeczy” – brzmiał kolejny komentarz.

Dziennikarz TVN musiał przerwać relację z Kijowa. Nad jego głową przeleciały rakiety. „O ku*wa!” [WIDEO]

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i opcją term
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i opcją term
259,00 zł
359,00 zł
147 dni
do końca oferty!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB, opcją term i więcej w Dworku Myśliwskim Hubert

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz