Home Kategorie Życie Co się dzieje z Putinem? Eksperci o jego zdrowiu psychicznym. „Kiepsko się trzyma”.
11.32K

Co się dzieje z Putinem? Eksperci o jego zdrowiu psychicznym. „Kiepsko się trzyma”.

Co się dzieje z Putinem? Eksperci o jego zdrowiu psychicznym. „Kiepsko się trzyma”.

W rozmowie z The Washington Post byli amerykańscy urzędnicy opisują Putina w następujących słowach: odizolowany, ekscentryczny, niebezpieczny, irracjonalny i niebezpiecznie zdesperowany.

The Washington Post porównał prezydenta Rosji do dyktatorów takich, jak libijski przywódca Kaddafi. Według dziennikarzy Putin, tak jak inni dyktatorzy, „zachowuje się chaotycznie i popada w paranoję”, co jest efektem rządów opartych o decyzję jednej osoby.

Informatorzy w rozmowie z dziennikiem mówią o złej kondycji mentalnej przywódcy Rosji.

– „Prezydent Rosji kiepsko się trzyma. Krzyczy na swoich podwładnych. Jego wojna ma opóźnienie. To dla niego niebezpieczny czas” – mówi dla Washington Post urzędnik jednego z europejskich krajów.

Dziennik powołuje się na wpis Marco Rubio, który miał na antenie CNN stwierdzić, że Putin może mieć „pewne neuro-fizjologiczne problemy zdrowotne”. Nie wyjaśnił, co było podstawą tej diagnozy.

Z kolei były doradca Trumpa miał powiedzieć, że „Putin nie zachowuje się racjonalnie, a wszyscy wokół mówią mu to, co chce usłyszeć”. Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki pytana o zdrowie psychiczne Putina mówiła, że choć nie zamierza oceniać jego zdrowia, to „psychika Putina to sprawa całego świata”.

Według ekspertów Putin nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a jego zły stan psychiczny może przełożyć się na podejmowanie przez niego radykalnych decyzji.

Ukraińcy przejęli tajne dokumenty Rosji. Wyciekły mapy i plany ataków.

Źródło: The Washington Post

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz