Home Kategorie News Siergiej Ławrow straszy III wojną światową. Szef rosyjskiego MSZ ostrzega przed atakiem nuklearnym.
18.73K

Siergiej Ławrow straszy III wojną światową. Szef rosyjskiego MSZ ostrzega przed atakiem nuklearnym.

Siergiej Ławrow straszy III wojną światową. Szef rosyjskiego MSZ ostrzega przed atakiem nuklearnym.

Ukraina kolejny dzień broni się przed atakiem Rosji. Agresor stara się przejąć kilka miast jednocześnie. Szef rosyjskiego MSZ straszy rozpoczęciem III wojny światowej.

Agresja Rosji na Ukrainę jest krytykowana przez Unię Europejską i wiele krajów na całym świecie. Rosjanie atakują z wielu stron. W środę zapowiedzieli atak zbrojny, jeśli mieszkańcy Konotopu nie poddadzą się. Mer zwołał spotkanie lokalnej społeczności. Ukraińcy postanowili walczyć.

Działacze coraz częściej mówią o tym, że Putin nie przypuszczał, iż Ukraina będzie się tak długo opierać oraz że otrzyma takie wsparcie z Zachodu. W rezultacie szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow straszy rozpoczęciem światowego konfliktu.

Szef rosyjskiego MSZ wypowiedział się na temat wojny z Ukrainą w wywiadzie dla telewizji Al Jazeera. Siergiej Ławrow ostrzegł w środę przed atakiem nuklearnym. Agencja RIA zacytowała polityka, który miał powiedzieć, że Rosja nie pozwoli Ukrainie na zdobycie broni jądrowej.

– „III wojna światowa byłaby destrukcyjna, w użyciu byłaby broń nuklearna” – powiedział.

We wtorek szef rosyjskiego MSZ wziął udział w konferencji zbrojeniowej w Genewie. Podczas zdalnego wystąpienia online wezwał USA do usunięcia arsenału atomowego z terytorium Europy.

– „Jest nieakceptowalne dla nas, że sprzecznie z fundamentalnymi zapisami Traktatu o Nieproliferacji Broni Atomowej wciąż na terytorium kilku państw w Europie znajduje się broń atomowa Stanów Zjednoczonych” – powiedział Siergiej Ławrow, szef rosyjskiego MSZ.

Rosyjskie myśliwce nad Szwecją. „Traktujemy ten incydent poważnie”.

Źródło: PAP

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz