Home Kategorie Życie Uwaga: na dziś planowana masowa dezinformacja w sprawie paliw w Polsce. Obywatele nie dajcie się zwieść.

Uwaga: na dziś planowana masowa dezinformacja w sprawie paliw w Polsce. Obywatele nie dajcie się zwieść.

Uwaga: na dziś planowana masowa dezinformacja w sprawie paliw w Polsce. Obywatele nie dajcie się zwieść.

W ostatnich dniach ceny na stacjach paliw w Polsce poszły w górę co nie jest żadnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę sytuację. Szykujcie się jednak, na próby dezinformacji.

Jak zapewne pamiętacie, rosyjska dezinformacja w Polsce doprowadziła 24 lutego do paniki wywołanej rzekomymi brakami na stacjach paliw. Wygląda na to, że Rosjanie szykują podobną akcję.

Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych ostrzega przed kolejną próbą dezinformacji płynącej z Rosji. Firma odnotowała już, że wczoraj w ciągu 24 godzin odnotowano ponad 120 000 prób dezinformacji na polskich Social Media w zakresie konfliktu na Ukrainie. Kolejna dezinformacja ma dotyczyć sytuacji na rynku paliwowym.

Ceny benzyny PB95 w wielu miastach w Polsce przekraczają obecnie 6,20 złotych, to zapewne już państwo zauważyli. Jednak jeżeli nagle usłyszycie o podniesieniu cen do 10 PLN za litr, to nie powinniście w to wierzyć. Ceny jeszcze wzrosną to fakt, ale na pewno nie w takim stopniu.

Bild: Władimir Putin uciekł z Moskwy i ukrył się w bunkrze na Uralu.

Źródło: instalki.pl

Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
31,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotoksiążka kwadratowa od 26,90 zł (20x20 lub 30x30) lub w formacie A3 (od 80 zł) i więcej z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz