Home Kategorie Życie Biedronka wypłaci Ukraińcom 1000 złotych. Bezzwrotnie.

Biedronka wypłaci Ukraińcom 1000 złotych. Bezzwrotnie.

Biedronka wypłaci Ukraińcom 1000 złotych. Bezzwrotnie.

Sieć dyskontów Biedronka podjęła decyzję o przyznaniu wszystkim pracownikom obywatelstwa ukraińskiego zatrudnionym na umowę o pracę wsparcia finansowego w wysokości 1000 złotych.

– „Zespół Biedronki na co dzień tworzy prawie 80 000 osób. Jego ważną część stanowią osoby pochodzące z Ukrainy. To grupa ponad 1800 zatrudnionych, którzy codziennie obsługują naszych klientów w sklepach, pracują w centrach dystrybucyjnych Biedronki oraz w biurach” – pisze Biedronka.

– „W obliczu rosyjskiej agresji wymierzonej w Ukrainę, podjęta została błyskawiczna decyzja o udzieleniu bezzwrotnego wsparcia dla pracowników z Ukrainy. Bezzwrotne zapomogi losowe będą wypłacane w ramach programu „Możesz liczyć na Biedronkę”, po złożeniu przez pracownika wniosku przez stronę www.dlanaswjm.pl w szybkiej i uproszczonej procedurze. Pierwsze wypłaty w ramach tego programu trafią do beneficjentów już w przyszłym tygodniu, niemal zaraz po tym jak wpłyną pierwsze wnioski od pracowników.” – dodano.

– „Biedronka pracuje również nad specjalną uproszczoną ścieżką zatrudniania dla członków rodzin pracowników oraz dodatkowym wsparciem dla ukraińskich kolegów i koleżanek – wkrótce sieć przedstawi w tych sprawach szczegóły” – napisała sieć na swojej stronie. Czy uważacie tą decyzję Biedronki za dobrą?

Bild: Władimir Putin uciekł z Moskwy i ukrył się w bunkrze na Uralu.

Źródło: media.biedronka.pl

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
89,00 zł
270,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety spa dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss&Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz