Home Kategorie News Pilne! NATO chce wprowadzić strefę zakazu lotów nad Ukrainą.
14.60K

Pilne! NATO chce wprowadzić strefę zakazu lotów nad Ukrainą.

Pilne! NATO chce wprowadzić strefę zakazu lotów nad Ukrainą.

Właśnie doszły do nas najnowsze informacje, dotyczące potencjalnej decyzji NATO, według której ma zostać wprowadzony zakaz lotów nad Ukrainą. To kolejny etap sankcji na Rosję.

– „Minister spraw zagranicznych Hiszpanii omówi w NATO omówi możliwą interwencję i strefę zakazu lotów na Ukrainie podczas piątkowego szczytu sojuszu wojskowego pod przewodnictwem USA” – napisano na Twitterze.

– „Strefa zakazu lotów NATO jest stałym postulatem ukraińskich przywódców, ale zachodni urzędnicy podkreślają, że nie jest to możliwe, biorąc pod uwagę, że wiązałoby się to z bezpośrednim konfliktem między NATO a Rosją i mogłoby wywołać szerzej zakrojoną wojnę między mocarstwami nuklearnymi” – pisał jeszcze niedawno Henry Foy.

Zasadniczo jeżeli do tego dojdzie, to NATO wprowadzi naprawdę potężne sankcje na Rosję. To może być potężny cios dla Władimira Putina. Czy do tego dojdzie? Tego nie wiemy.

Pilne! Rosjanie ostrzelali szkołę w Żytomierzu. Trwa akcja ratunkowa! [WIDEO]

Źródło: Twitter

 

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
39,99 zł
50,00 zł
266 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 39,99 zł) lub całodzienny bilet open (od 59,99 zł) do Aqua Parku Zakopane (do -33%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz