Home Kategorie Ludzie Śmierć Ukraińskiego oligarchy. Był na czarnej liście Moskwy.

Śmierć Ukraińskiego oligarchy. Był na czarnej liście Moskwy.

Śmierć Ukraińskiego oligarchy. Był na czarnej liście Moskwy.

Ogrodnik znalazł martwe ciało oligarchy. Urodzony w Ukrainie Michaił Watford miał się powiesić. Wstępnie wykluczono wprawdzie udział osób trzecich. Jednakże to zastanawiająca sytuacja.

The Sun” podaje jednak, że był na czarnej liście Moskwy. To jest zastanawiające.

Michaił Watford był ukraińskim potentatem paliwowym, który na co dzień mieszkał w Anglii. Był w szczęśliwym związku oraz miał trojkę dzieci.

Podobno oligarcha miał w poniedziałek powiesić w swojej wartej 18 mln funtów posiadłości we wsi Virginia Water w hrabstwie Surrey.  Ciało mężczyzny znalazł ogrodnik.

– „Miał po co żyć. To naprawdę szokujące i nie składa się w logiczną całość” – powiedział jeden z jego znajomych dla „The Sun”.

Michaił Tołstoszeja (tak nazywał się przed zmianą nazwiska) miał brytyjskie i greckie obywatelstwo. Policja nadal bada okoliczności tej sprawy. Na ten moment jednak wyklucza się samobójstwo.

Sprawa ta jest mocno zastanawiająca. Oczywiście na ten moment policja wyklucza udział osób trzecich. Jednakże wszystko związane z tym samobójstwem jest co najmniej dziwne.

Potwierdzono 11 przypadków gwałtów rosyjskich okupantów na Ukrainkach. Przeżyło zaledwie 5 ofiar [WIDEO]

Źródło: o2.pl

 

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz