Home Kategorie News Członek ukraińskiej delegacji zastrzelony przez SBU. Był podejrzany o zdradę.
5.84K

Członek ukraińskiej delegacji zastrzelony przez SBU. Był podejrzany o zdradę.

Członek ukraińskiej delegacji zastrzelony przez SBU. Był podejrzany o zdradę.

Denis Kirejew, członek ukraińskiej delegacji, który uczestniczył w rozmowach ze stroną rosyjską, został zastrzelony przez ukraińskie służby specjalne. Był podejrzany o zdradę stanu.

Ukraina i Rosja odbyły już dwie tury negocjacji, które miały m.in. doprowadzić do zawieszenia broni i utworzenia korytarzy humanitarnych do ewakuowania ludności cywilnej.

Szokujące wieści dochodzą jednak zza kulis. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zastrzeliła Denisa Kierejewa, członka ukraińskiej delegacji, który uczestniczył w rozmowach z Rosjanami. O sprawie donosi Ukraińska Prawda.

– „Podczas zatrzymania Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zastrzeliła członka ukraińskiej delegacji negocjacyjnej Denisa Kirejewa. Był on podejrzany o zdradę stanu” – napisał na swoim kanale na Telegramie ukraiński deputowany Ołeksij Honczarenko. Dowody przeciw Kirejewowi miały być jednoznaczne.

Pierwsze dwie tury rosyjsko-ukraińskich pertraktacji nie przyniosły konkretnych rozstrzygnięć poza zgodą na utworzenie wspomnianych dróg ewakuacji dla cywilów. Niestety, jak donoszą ukraińskie media, Rosjanie łamią zawieszenie broni, które miało umożliwić ludności cywilnej opuszczenie miast Mariupol i Wołnowacha.

– „Strona ukraińska nie osiągnęła rezultatów, na które liczyła” – mówił zaraz po zakończeniu drugiej tury rozmów Mychajło Podolak, doradca prezydenta Wołodymyra Zełeńskiego.

Zwrócił również uwagę na konieczność utworzenia korytarzy humanitarnych z uwagi na brak leków czy produktów żywnościowych dla osób z zagrożonych obszarów kraju. Kolejna tura rozmów ma się odbyć 7 marca.

Perfidne zachowanie Rosjan. Ewakuacja cywilów zawieszona.

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz