Home Wideo Na antenie TVN padły wulgaryzmy. „Niech oni wypier*alają!” [WIDEO]

Na antenie TVN padły wulgaryzmy. „Niech oni wypier*alają!” [WIDEO]

TVN i inne stacje na żywo relacjonują to, co dzieje się na Ukrainie. Tym razem emocje wzięły górę.

Wojna na Ukrainie trwa już 13 dni. Rosja cały czas nie odpuszcza. Wykorzystuje cały dostępny arsenał, a żołnierze bez wahania zabijają cywili. Nie ma też przełomu w negocjacjach z obu stron. Już ponad milion osób przekroczyło polską granicę w poszukiwaniu bezpieczeństwa.

Żołnierze i cywile z Kijowa nie dają za wygraną. Celem Rosji jest m.in. zdobycie miasta i obalenie obecnego prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. W Kijowie przebywa też gość Piotra Kraśki.

Maksymilian Rigamonti, fotoreporter „Dziennika Gazety Prawnej”, został zaproszony do „Faktów po Faktach” w TVN przez Piotra Kraśkę. Wszystko odbyło się na łączeniu na żywo, widać było ogromne emocje. Dziennikarz poprosił fotoreportera, aby opisał aktualną sytuację w Kijowie.

– „Ja z nim rozmawiałem. Oni będą walczyć do końca. Niech ci Ruscy… Może powiem słowo, które weszło trochę do naszego języka, takiego społecznego w Polsce…” – zaczął Maksymilian Rigamonti.

Piotr Kraśko w tym momencie przerwał gościowi i zachęcił, aby mówił wprost. Być może nie spodziewał się tego, co za chwilę usłyszy.

– „Wiesz co… Ja, na miejscu, mówię trochę głosem Artiuma i Żeni. Niech oni wypie***lają! Oni tutaj będą skończeni! Oni tutaj naprawdę nie przeżyją ani dnia dłużej, kiedy tutaj wejdą. Ci ludzie są tak zmotywowani i wiedzą, że stoją w prawdzie. I za to ich chol***ie cenię” – powiedział fotoreporter.

Oprócz tego Maksymilian Rigamonti powiedział, że Kijów nie jest jeszcze otoczony i można dojechać do miasta. Słychać jednak liczne odgłosy strzałów. Ukraińcy mają wysokie morale i są zmotywowani przez Wołodymyra Zełenskiego.

Opowiedział również o trudnej pracy dziennikarza. Każdy z mikrofonem i kamerą jest uważany za dywersanta. Fotoreporter mówił o przeszukaniu rzeczy przez funkcjonariuszy i wylegitymowaniu się.

Jest termin zakończenia wojny. Wyciekł dokument agenta FSB.

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
199,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów od 199,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewa Konopelko-Śliżewska – 2 lokalizacje (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz