Home Kategorie Życie Mieli zabić Wołodymyra Zełenskiego. „Przeprowadzono już kilkanaście zamachów”.
4.38K

Mieli zabić Wołodymyra Zełenskiego. „Przeprowadzono już kilkanaście zamachów”.

Mieli zabić Wołodymyra Zełenskiego. „Przeprowadzono już kilkanaście zamachów”.

Doradca prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak przekazał w środę, że przeprowadzono już prawdopodobnie kilkanaście prób zamachów na prezydenta Ukrainy.

– „Prób przeprowadzenia zamachu na Wołodymyra Zełenskiego było kilkanaście, stale otrzymujemy informacje o rosyjskich oddziałach próbujących wtargnąć do dzielnicy rządowej Kijowa” – oświadczył w rozmowie z portalem Ukraińska Prawda Mychajło Podolak, doradca prezydenta Ukrainy.

– „Nasi zagraniczni partnerzy mówią o dwóch lub trzech próbach; ja uważam, że było ich kilkanaście” – powiedział Podolak.

– „Mamy bardzo silną sieć wywiadowczą i kontrwywiadowczą; wszystko monitorujemy, wszystkie zbliżające się do prezydenta grupy są eliminowane” – zapewnił prezydencki doradca.

Już wcześniej o próbach zamachu na Zełenskiego informował brytyjski „The Times”. Jak twierdził dziennik, do zabicia ukraińskiego prezydenta wysłano dwie różne grupy – najemników wspieranej przez Kreml grupy Wagnera i czeczeńskie siły specjalne. Pierwsza z nich podobno była zaniepokojona tym, jak dokładnie Ukraińcy przewidzieli ich ruchy. Źródło bliskie grupy powiedziało, że było to „przerażające”, jak dobrze poinformowana była ochrona Zełenskiego.

Rosja zaatakuje bronią chemiczną i biologiczną? „Operacja pod fałszywą flagą”.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
15,99 zł
19,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz