Home Kategorie Poruszające „Wszystko się rozje*ało”. Wstrząsająca relacja polskiego dziennikarza z Ukrainy.

„Wszystko się rozje*ało”. Wstrząsająca relacja polskiego dziennikarza z Ukrainy.

Wojciech Bojanowski jest dziennikarzem TVN, który znajduje się na Ukrainie od początku wojny. Korespondent dodał poruszający wpis o tym, jak wygląda jego praca na terenie opanowanym przez wojnę.

Wojciech Bojanowski z TVN od początku wojny relacjonuje to, co dzieje się na Ukrainie. Przez ten czas był świadkiem różnych tragicznych sytuacji, które pokazywał w swoich materiałach.

Teraz Bojanowski odkrył przed internautami, co tak naprawdę czuje, będąc tam i jak postrzega swoje obecne zadania związane z relacjonowaniem wojny. Wpis dziennikarza jest poruszający.

Korespondent zauważa, że wcale nie chciałby tu być, nie chciałby relacjonować tego, co widzi. Jak przekonuje, wszystkie wydarzenia zlewają się w jedną plamę z łez, krwi i gruzów. Bojanowski podsumowuje to w kilku słowach: „W mgnieniu oka wszystko się rozje*ało”.

– „Nie chciałbym tu być, patrzeć na to i nie chciałbym tego relacjonować. Nie chciałbym bardzo, żeby to wszystko się działo. Ostatnie dwa tygodnie zlewają mi się w jedną wielką plamę złożoną z gruzów, łez, krwi i zapachu spalenizny. To wszystko dotyka ludzi  identycznych jak my, z podobnymi zajawkami, nadziejami i marzeniami. W mgnieniu oka wszystko się rozje*ało” – pisze gorzko Bojanowski.

W komentarzach internauci wspierają dziennikarza, kierując w jego stronę wiele wyrazów uznania, a także przesyłając podziękowania za jego pracę.

PILNE! „Rosjanie rozważają wysadzenie magazynów amoniaku”.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz