Home Kategorie Życie Szokujące dane: Do końca roku pracę straci 9 mln Rosjan.

Szokujące dane: Do końca roku pracę straci 9 mln Rosjan.

Szokujące dane: Do końca roku pracę straci 9 mln Rosjan.

– „W wyniku sankcji nałożonych na Rosję za agresję przeciw Ukrainie, w Federacji Rosyjskiej pracę straciło już ok. 100 tys. osób” – szacuje Centrum Przeciwdziałania Dezinformacji.

– „Masowe bezrobocie czeka na Rosjan. W wyniku agresji Rosji przeciw Ukrainie i sankcji nałożonych przez naszych partnersów z Zachodu, Rosjanie stracili już ok. 100 tys. miejsc pracy. A to dopiero początek” – napisało centrum.

– „Według wyliczeń strony ukraińskiej pracę straciło 62 tys. Rosjan zatrudnionych przez sieć McDonald’s, 20 tys. zatrudnionych przez PepsiCo, 15 tys. zatrudnionych w sklepach IKEA, 9 tys. zatrudnionych przez Inditex, 4,5 tys. pracujących dla KPMG, 3,7 tys. pracujących dla PWC, 3,5 tys. zatrudnionych w H&M, 3,5 tys. pracowników LVMH, 2,2 tys. pracowników L’Oreal i 2 tys. zatrudnionych w sieci Starbucks” – podano w komunikacie.

Centrum przekazuje również też to, że według prognoz do końca roku, w związku z sankcjami, pracę straci ok. 9 mln Rosjan. Sytuacja dla nich będzie więc bardzo ciężka. Tylko czy kogoś to dziwi?

„Putin już podjął decyzję o wojnie z Zachodem”. Ambasador bije na alarm.

Źródło: Rp.pl

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz