Home Kategorie Ludzie Wytropiono kochankę Putina. „NYP” ujawnił, gdzie przebywa z dziećmi.
19.79K

Wytropiono kochankę Putina. „NYP” ujawnił, gdzie przebywa z dziećmi.

Wytropiono kochankę Putina. „NYP” ujawnił, gdzie przebywa z dziećmi.

Miejsce pobytu najbliższych Władimira Putina ujawniają światowe media. Okazuje się, że jego rodzina jest w stu procentach bezpieczna i przebywa właśnie w Szwajcarii.

Rodzina Putina jest najpilniej strzeżoną tajemnicą Kremla. Rosyjskie gazety boją się o nich pisać, jego dzieci żyją pod pseudonimami, a partnerki Władimira Putina raczej nie zwierzają się publicznie.

Co się dzieje obecnie z jego kochanką? Ujawnia to Page Six, strona plotkarska w „New York Post”. Alina Kabajewa jest teraz poza granicami Rosji wraz z czwórką dzieci z których co najmniej dwójka, to potomkowie „wodza”.

– „Podczas gdy Putin przeprowadza swój atak na Ukrainę, atakując niewinnych obywateli i powodując kryzys uchodźczy, jego rodzina ukrywa się w bardzo prywatnym i bardzo bezpiecznym domku gdzieś w Szwajcarii, przynajmniej na razie” – napisał „New York Post”.

Alina Kabajewa, gimnastyczka olimpijska ma czwórkę dzieci to jest dwie siedmioletnie bliźniaczki, urodzone w lutym 2015 roku w pobliżu Lugano w Szwajcarii. Pozostała dwójka to chłopcy. Cała czwórka ma szwajcarskie paszporty. Ciekawie, prawda?

Trzeba przyznać, że Kabajewa to najnowsza pozycja w zdobyczach miłosnych Putina. Miał on wiele żon i kochanek jednak jedno trzeba mu oddać. Zarówno jego byłe żony, jak i kochanki oraz ich dzieci (które są też jego dziećmi), są w bardzo dobrej sytuacji materialnej. Nic tylko pozazdrościć.

Pilne! Rosjanie ostrzelali meczet w Mariupolu, w którym schroniły dzieci. To okropna zbrodnia.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

 

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz