Home Kategorie Poruszające Przechwycili rozmowę Rosjan. Szokujący rozkaz.

Przechwycili rozmowę Rosjan. Szokujący rozkaz.

Przechwycili rozmowę Rosjan. Szokujący rozkaz.

Służbom Bezpieczeństwa Ukrainy udało się przechwycić rozmowę telefoniczną, w trakcie której jeden z rosyjskich żołnierzy zdradza, iż jego armia otrzymała rozkaz strzelania do ludzi w ty do dzieci. Chore.

Wojna w Ukrainie trwa od ponad dwóch tygodni i kosztowała już życie setki niewinnych osób, gdyż rosyjskie wojska z premedytacją ostrzeliwują między innymi budynki mieszkalne. To chore co się dzieje, a jest coraz gorzej.

Z rozmowy którą udało się bowiem przechwycić SBU wynika, że Rosyjskie wojska otrzymały rozkaz mówiący o tym, że mają z premedytacją strzelać do cywilów.

– „Mało nas tu, otoczyli nas. I dali nam rozkaz r……….ć wszystkich jak leci: cywilów, dzieci-nie dzieci… wszystkich. Chwilę temu snajper, co siedział na wiśni, zabił trzech za parkanem, bo po prostu świecili w naszą stronę latarkami” – mówi jeden z rosyjskich żołnierzy w nagraniu, które SBU wrzuciło na media społecznościowe.

Poinformowano również o tym, że Rosjanie rzucają coraz więcej oddziałów na Charków, zapewne w celu zdobycia drugiego co do wielkości miasta na Ukrainie. Działania te jednak nie przynoszą efektów.  Dlatego Rosjanie chcą złamać morale Ukraińców, poprzez ataki na cywilów.

Z wyliczeń SBU wynika, że straty po przeciwnej stronie są ogromne. Próba zdobycia Charkowa miała już kosztować życie wiele osób. Zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Kiedy to się skończy?

Pilne! Rosjanie ostrzelali meczet w Mariupolu, w którym schroniły dzieci. To okropna zbrodnia.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

 

 

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Przegląd, skaling, polerowanie z fluoryzacją za 99,99 zł w Gabinecie Higieny Stomatologicznej w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz