Home Kategorie Życie Atak rakietowy tylko 20 km od polskiej granicy! Rosjanie wystrzelili osiem pocisków.
4.06K

Atak rakietowy tylko 20 km od polskiej granicy! Rosjanie wystrzelili osiem pocisków.

Atak rakietowy tylko 20 km od polskiej granicy! Rosjanie wystrzelili osiem pocisków.

Ukraina wciąż odpiera ataki wojsk Rosji i nie pozwala zdobyć Kijowa. Po godz. 3 czasu polskiego w większości ukraińskich miast rozległ się syreny alarmowe. Celem nocnego ataku miał być Jaworów.

Informacja ta jest niezwykle ważna dla nas, Polaków. Dlaczego? Otóż dlatego, że Jaworów leży niecałe 30 kilometrów od granicy z Polską. Jest to więc bardzo blisko.

Rosjanie zaatakowali Ukrainę dwa tygodnie temu. Liczyli na szybkie zwycięstwo, jednak nie udało im się to. Jak informują ukraińskie władze, więcej jest ofiar wśród cywilów, niż w ukraińskiej armii.

Ten napad Rosjan na Ukrainie został potępiony przez cały świat. a Unia Europejska, Wielka Brytania i USA uderzyły w Rosję sankcjami gospodarczymi. W ich wyniku doszło do załamania gospodarki państwa rosyjskiego. Dlatego też Rosjanie stają się coraz bardziej agresywni i przyparci do muru.

– „W nocy z soboty na niedzielę celem rosyjskiego ataku prawdopodobnie był Jaworów” – informuje portal Nexta o 6:30 czasu Polskiego. Przerażające jest to, że miejscowość ta leży zaledwie 30 kilometrów od Polski. Co dalej nas czeka? Nie wiemy.

Pilne! Rosjanie złamali konwencję genewską. Użyli pocisków fosorowych.

Źródło: fakt.pl

 

Wybrane masaże dla 1-2 osób
Wybrane masaże dla 1-2 osób
55,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz