Home Kategorie Ludzie Rosjanie zastrzelili dziennikarza który pracował dla „The New York Times”. Jednego z najwybitniejszych korespondentów w historii.

Rosjanie zastrzelili dziennikarza który pracował dla „The New York Times”. Jednego z najwybitniejszych korespondentów w historii.

Rosjanie zastrzelili dziennikarza który pracował dla „The New York Times”. Jednego z najwybitniejszych korespondentów w historii.

Brent Renaud, dziennikarz The New York Times, został zastrzelony przez Rosjan w Irpieniu. Jeden z najwybitniejszych korespondentów zginał wyniku działań Rosjan.

– „Brent Renaud jest laureatem nagród Peabody i DuPont. Przez ostatnie dwie dekady wraz ze swoim bratem Craigiem produkował filmy i programy telewizyjne. Bracia Renaud są najbardziej znani z opowiadania humanistycznych historii z najważniejszych miejsc na świecie. Ich projekty dotyczyły m.in. wojen w Iraku i Afganistanie, trzęsienia ziemi na Haiti, politycznych zawirowań w Egipcie i Libii, walki o Mosul, ekstremizmu w Afryce, przemocy karteli w Meksyku oraz kryzysu uchodźczego wśród młodzieży w Ameryce Środkowej.” – pisano.

– „Ich praca zdobyła wiele z najważniejszych nagród w dziedzinie telewizji i dziennikarstwa, w tym nagrodę Peabody, dwie nagrody Columbia DuPont, dwie nagrody Overseas Press Club, nagrodę Edwarda R. Murrowa, nagrodę IDA, nominację DGA dla najlepszego reżysera oraz wielokrotne nominacje do nagrody Emmy. Ich filmy zdobyły także uznanie krytyków w takich czasopismach jak Entertainment Weekly, Rolling Stone, Forbes, USA Today, New York Times, Filmmaker Magazine, Los Angeles Times i American Cinematographer. Craig i jego brat Brent założyli także Little Rock Film Festival oraz Arkansas Motion Picture Institute.” – dodano.

Pilne! Rosjanie złamali konwencję genewską. Użyli pocisków fosorowych.

Źródło: twitter, wykop

 

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
11,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz