Home Kategorie Życie Francuski aktywista włamał się córce Putina do willi. Wymienił zamki i dał ogłoszenie.
26.28K

Francuski aktywista włamał się córce Putina do willi. Wymienił zamki i dał ogłoszenie.

Francuski aktywista włamał się córce Putina do willi. Wymienił zamki i dał ogłoszenie.

Do zdarzenia doszło w Biarritz, kurorcie na południowym-zachodzie Francji. Znany lokalny działacz społeczny Pierre Haffner włamał się do willi Alta Mira należącej do córki Władimira Putina.

Aktywista wymienił zamki w posiadłości i ogłosił, że przeznaczona będzie na przyjęcie uchodźców, szczególnie tych uciekających z Ukrainy. Na terenie willi zawisła flaga ukraińska.

Pierre Haffner podkreślił, że w domu dostępnych jest w sumie osiem miejsc noclegowych i trzy łazienki.

Zdjęcia i film z akcji aktywisty zostały udostępnione w sieci. Willa, którą chce udostępnić uchodźcom Haffner, znajduje się przy Avenue Général Mac Croskey 9 i wyceniana jest na 3,7 miliona dolarów.

W willi znaleziono dokumenty na nazwisko Katieriny Tichonowej, byłej żony rosyjskiego miliardera Kiryła Szamałowa. Pierre Haffner dokonał konfiskaty majątku córki Putina, wyprzedzając proces w tej sprawie i decyzję władz lokalnych.

W domu znaleziono też – magazyn „PKB. Strategia Rozwoju”, dokumenty z danymi właściciela prywatnej grupy inwestycyjnej Volga Group i przyjaciela Putina – Giennadija Timczenki, a także dokumenty na nazwisko byłego męża Tichonowej, Zamałowa.

W willi miała znajdować się też kopia paszportu Szamałowa oraz rachunek za prąd, przetłumaczony na fracuski z wyszczególnionym miejscem rejestracji w Moskwie. Jak komentuje portal Globalhappenings.com, tego rodzaju dokumenty mogą być potrzebne np. do założenia rachunku bankowego we Francji, dokonania zakupu nieruchomości itp.

Wytropiono kochankę Putina. „NYP” ujawnił, gdzie przebywa z dziećmi.

Źródło: Globalhappenings.com

Treningi wyszczuplające
Treningi wyszczuplające
48,00 zł
75,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Treningi wyszczuplające: karnet na 5 wejść od 48 zł w Fabryka Endorfiny w Bielsku-Białej (do -37%)

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz