Home Kategorie Ludzie Rosyjska modelka nazwała Putina „psychopatą” i zaginęła. Jej zwłoki odnaleziono w walizce.

Rosyjska modelka nazwała Putina „psychopatą” i zaginęła. Jej zwłoki odnaleziono w walizce.

Rosyjska modelka nazwała Putina „psychopatą” i zaginęła. Jej zwłoki odnaleziono w walizce.

Nie żyje 23-letnia modelka z Rosji, która nazwała Władimira Putina „psychopatą”. Ciało kobiety odnaleziono w walizce w bagażniku samochodu rok po zaginięciu.

Gretta Vedler została zabita miesiąc po tym, jak skrytykowała rosyjskiego prezydenta w mediach społecznościowych za jego dążenie do „wzmocnienia integralności Rosji”. Ponad rok po zniknięciu kobiety do zbrodni przyznał się jej partner Dmitrij Korovin.

Morderstwo Vedler ma nie być jednak związane z jej poglądami. Jak informuje The Mirror, powołując się na rosyjski komitet śledczy, mężczyzna udusił swoją partnerkę po kłótni o pieniądze.

Korovin zeznał, że przez trzy noce spał w pokoju hotelowym z ciałem swojej dziewczyny, które schował w walizce. Następnie mężczyzna miał pojechać ze zwłokami Vedler do Lipiecka w zachodniej części Rosji i tam zostawić ciało. 23-latek publikował zdjęcia i wiadomości w mediach społecznościowych modelki, aby wywołać fałszywe wrażenie, że kobieta żyje.

Zwłoki modelki odnaleziono 12 marca. Znajdowały się w walizce w bagażniku samochodu, stojącego w garażu przy wiejskim domu.

W styczniu 2021 r. modelka wyraziła zaniepokojenie stłumieniem protestów przez prezydenta Władimira Putina i jego chęcią „wzmocnienia integralności Rosji”.

– „Mogę tylko przypuszczać, że widać w nim wyraźną psychopatię lub socjopatię. Dla psychopatów ważne jest ciągłe doświadczanie poczucia pełni i ostrości życia, dlatego kochają ryzyko, intensywne doświadczenia, intensywną komunikację, intensywne i dynamiczne życie” – miała brzmieć wypowiedź modelki, cytowana przez „The Mirror”.

Szok! 18-letnia Ukrainka zgwałcona w ośrodku dla uchodźców.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz