Home Kategorie News Kuriozalne wystąpienie Putina. „Nie chcieli. Taka jest ich decyzja”.
18.31K

Kuriozalne wystąpienie Putina. „Nie chcieli. Taka jest ich decyzja”.

Kuriozalne wystąpienie Putina. „Nie chcieli. Taka jest ich decyzja”.

Władimir Putin w środę powiedział, że „specjalna operacja na Ukrainie” przebiega z sukcesami, a działania wojska „są w pełni uzasadnione”. Według prezydenta Rosji sankcje krajów zachodnich nie przyniosły skutków, a „rosyjska armia robi wszystko, by uniknąć ofiar cywilnych”.

Władimir Putin ogłosił w środę 16 marca, że „specjalna operacja w Ukrainie” przebiega zgodnie z planem Kremla.

– „Jeśli chodzi o taktykę działań wojskowych, która została opracowana przez Ministerstwo Obrony Rosji i nasz Sztab Generalny, jest ona w pełni uzasadniona” – powiedział Putin na spotkaniu dotyczącym wsparcia społeczno-gospodarczego dla firm z Rosji.

Putin zakomunikował, że ukraińskie władze otrzymały z Kremla propozycje mające na celu „uniknięcie bezsensownego rozlewu krwi”. Stwierdził, że prosił Ukrainę wyłącznie o to, aby nie angażowała się w działania wojskowe w Donbasie.

– „Nie chcieli. Taka jest ich decyzja. […] Operacja rozwija się pomyślnie, według wcześniej zatwierdzonych planów” – powiedział Putin, cytowany przez agencję Interfax.

Według Putina „Ukraina, zachęcana przez Stany Zjednoczone i szereg krajów zachodnich, celowo przygotowała się na scenariusz siły, krwawej masakry i czystek etnicznych w Donbasie”.

– „Rosyjska operacja specjalna na Ukrainie rozwija się pomyślnie, podczas gdy rosyjska armia robi wszystko, aby uniknąć ofiar cywilnych” – powiedział przywódca Rosji.

Rosjanie rozstrzelali ludzi stojących w kolejce po chleb. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie.

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz