Home Kategorie Poruszające Rosjanie zrzucili bombę na teatr. Ukrywały się w nim setki osób. „Nie wiemy, czy ktoś przeżył”.

Rosjanie zrzucili bombę na teatr. Ukrywały się w nim setki osób. „Nie wiemy, czy ktoś przeżył”.

Rosyjska bomba spadła na Teatr Dramatyczny w Mariupolu. Na razie brak jest informacji o liczbie zabitych i rannych. Wiadomo, że wewnątrz ukrywali się cywile – setki osób, w tym małe dzieci.

W Mariupolu cały czas trwają ostrzały. Jak informują ukraińskie media, w środę po południu jeden z pocisków trafił w budynek Teatru Dramatycznego.

Informację tę potwierdził w mediach społecznościowych przewodniczący Donieckiej Administracji Obwodowej Serhij Taruta. Jak przekazał, w budynku teatru ukrywali się cywile, w tym rodzice z małymi dziećmi.

– „Teraz trwają zaciekłe walki. Nikt nie może dostać się do gruzów i nie wiemy, czy jacyś ludzie przeżyli. Co najstraszniejsze, nie możemy ich wydobyć spod gruzów” – napisał.

Nexta zamieściła zdjęcie zniszczonego budynku. Podano informację, że wewnątrz znajdowało się ok. 1000 osób. Obecnie nie da się oszacować potencjalnej liczby zmarłych bądź rannych.

Na kanale Telegram pojawiły się już nagrania ukazujące płonący budynek teatru:

Rosjanie rozstrzelali ludzi stojących w kolejce po chleb. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie.

Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
45,99 zł
60,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz